• istisna olduğu için dikkat çeken bir terör çeşidi. şimdi mesela ben üç gece önce acıbadem türk telekom'un oralarda sağ arkamdan 100 km civarında bir hızla gelip son anda sola atmasam beni ve motorumu biçmesi kaçınılmaz olan scirocco'yu anlatsam sikleyen olmaz. ama götünüz yemiyor ya iki teker üzerinde durmaya, o yüzden motosiklet terörüne ağlayın tabii...
  • motorsiklet-otomobil-tır vs. diye ayırmak yanlıştır.

trafik terörüdür.

cahil ve gelişmemiş ailelerden fırlayan insanların insan hayatını hiçe sayan birçok davranışından bir örnektir.
    trafikte terör estirir, kavgada bıçak çeker, düğünde havaya sıkar vs.

hayır bilsem bi tek bunlar geberecek, gaz bile veririm "aslanım, vay koçum işte delikanlı bu, adamsın adam" diye.
  • istanbul trafiğinde motosiklet mi fazla görüyorsunuz yoksa otomobil mi? hal böyle olunca hangi sürücü grubunun terör potansiyeli daha fazladır? at gözlüğü ile sadece motosikletleri görmek bana art niyetli gibi görünüyor. tamam motosiklet sürücüleri sütten çıkmış ak kaşık değil. fakat otomobil sürücülerini ele alırsak. bunun;

taksici terörü var
    dolmuşçu terörü var
    kuş serisi terörü var
    direksiyon simidiyle bütünleşmiş bayan sürücü terörü var
    plazada beyni yanmış beyaz yakalı beyaz otomobil terörü var

var oğlu var yanı, motosikletin tepesine uçak konsa suçu motosiklette arayacaksınız.

son olarak motorsiklet değil (bkz: motosiklet)
  • (bkz: motosiklet)
    (bkz: motorsiklet)
hesabın var mı? giriş yap