şükela:  tümü | bugün
 • karaköy style gangsta istanbul repçileri.

  trip tape klipleri yeni düşmüş, efsane (bkz: https://youtu.be/7f0rijhceno)

  bunu seven bunu da sevdi (bkz: tahribad-ı isyan)
 • ilgiden uzak ne kadar çakma kendrick lamar, çakma wiz khalifa tipli rapçi varsa toplanıp kurdukları enteresan oluşum. bana hitap etmiyor ama baya seveni var gibi.
 • 2 gün öncesine kadar sevmediğim rap grubu. eskiden de farklı gruplara dahillerken sevmezdim hiçbirini. ama şimdi kaliteli bir ekip olduklarını ve kaliteli bir albüm çıkardıklarını anladım. 90bpm'den sonra ortaya çıkan iyi gruplardan. helal olsun çocuklar.

  başta maestro'yu sevmezdim. her yerde karşıma çıkardı. youtube'da sağdaki önerilenlerde falan filan. derken tek gerçek şarkısını sevdim* sonra bir kaç videosunu izledim. hatta biri de belgesel. kanım kaynadı. tarzı da türkçe rapte görülmeyecek kadar özgün. sevdim. şimdi de bu işte farkını koymuş.

  xir'e laf yok zaten. keşke sikik dizi işlerine el atmasaydınız da şimdi öve öve bitiremeseydik. neyse yine de seviyoruz seni.

  şam aka şeyh şamil'e laf yok. bu işi okulunda öğrendi zaten.

  no1, diğer elemanı sevemedim hiç. grup içinde katkı sağlıyorlar sadece. heja'yı da şehinşah'ın kankalığından falan tanıyorum. eh işte fena biri değil ama tam bir şarkısını dinlemem. o da grup içinde katkı sağlıyor sadece.

  edit: diğer eleman dediğim ashoo'ymuş ve çok iyiymiş aq.