şükela:  tümü | bugün
  • bugün istanbul üniversitesi nokta otomasyon'a girdiğimde sistemin temelli olarak kapandığı yazıyordu farkettiyseniz.okulun sayfasında da şöyle bir duyuru var.

bilgi işlem daire başkanlığı tarafından planlanan yeni öğrenci otomasyonu (akademik kayıt sistemi – aksis) geçiş takvimi çerçevesinde nokta öğrenci işleri otomasyonu veri girişlerine 22.07.2015 saat 10:00’da kapatılacaktır. bu işlem sonrasında nokta öğrenci işleri otomasyonu’na veri girişleri yapılamayacak sadece bilgi görüntüleme, belge hazırlama (öğrenci belgesi, transkript vs.) ve raporlama işlemleri yapılabilecektir.

akademik kayıt sistemi – aksis ‘in ösym tarafından yerleştirmesi yapılan yeni öğrencilerin 03.08.2015 tarihinde başlayan kayıt işlemleri ile birlikte kullanıma alınması planlanmakta

olup aksis.istanbul.edu.tr adresinden erişim yapılacaktır.

edit:adının aksis olması size bir şey çağrıştırdı mı bu arada? (bkz: mahmut ak) (bkz: aksis) ak üniversite yapın adını da tam olsun.
  • açılmıyor arkadaş, yeni öğrenci kaydını yapmıyor. hata veriyor.

çok ibne sistem.
  • kim derdi ki gün gelecek, nokta otomasyon için "en azından çalışır gibi yapıyordu" diye cümle kuracağız.
    adındaki meymenetsizlik yüzünden bile çalışmıyor olabilir, o zaman hak veririm.
  • ortalama dahi göstermeyen, telefonda neredeyse hiç giremediğim berbat ötesi sistem.

(bkz: üşüyoruz nokta reyiz ccc)
  • nokta otomasyon bundan iyiydi lan. bu sisteme geçen kafanıza.....
  • kendisi çalışmadığı için, kayıt yaptıramadığımdan mütevellit açık öğretime beni yönlendirerek veterinerlik okumamı sağlayan saçma salak bir sistem.

teşekkürler aksis!
  • gelenin gideni arattığını tekrar gözler önüne seren, istanbul üniversitesi'nin yeni otomasyon sistemi.
  • kaç gündür sürüm sürüm süründüren illet!

referans numaram ve harç bilgim belli olduğu halde bankada borcum görünmediği için harcımı yatıramıyorum. ilgili kimse de bir bok bilmiyor!
  • başına ak gelmiş olan pek çok şey gibi beş para etmediği görülmektedir.
  • alttan seçmeli seçmem gerekiyor ancak ben geçen seneki seçmeliyi değil, başka bir dersi seçmek istiyorum. ismi seçmeli ama bu sistem benim yerime yine geçen sene seçtiğim dersi işaretlemiş, başka bir şey seçtirmiyor. danışman hocaya durumu maille bildirdim, ben de sisteme giremiyorum dedi. şu okula girdiğimden beri sövüyorum, bir işleri düzgün değil. özellikle sistemin zart zurt hata vermesi ve aşırı yavaş olması 'neden geldim istanbula' sorusunu akıllara getiriyor.
hesabın var mı? giriş yap