şükela:  tümü | bugün
  • tum hocalarinin mallar surusune dahil edilmesi gerektigini du$unduren para tuzagi.
  • mba programi da bulunan nadide egitim yuvasi
  • kanımca maksimum fayda sağlanması için 2-3 yıl yöneticilik deneyimi olmalı burada eğitim alınması için. gittim gördüm yaptım
  • finansal muhasebe dersi ersin guredin den alinirsa tadindan yenmez.
  • bu sene bitirebildiğim iş hayatına katkısı neredeyse sıfır olan, 80'li yıllardan kalma müfredatını günümüze bile uyarlayamayan, işinizden koştura koştura yetişmeye çalışıp da akşam yemeği bile yiyemediğiniz, her işe koşturan öğrenci işleri personeli çetin abinin olduğu, avcılar kampüsü'ne konuşlanmış para tuzağı sözde eğitim yuvası. iş hayatına yeni atılan kitlenin "belki zamanla terfi etmeme yardımcı olur" deyip geldikleri; geçmişi başarılarla, şimdisi plaza insanlarıyla dolu yüksek lisans şeysi. abartmıyorum gebze'de çalışıp akşam buraya okumaya gelen tipler var. ne kariyer meraklısıymışsınız arkadaş.
  • an itibariyle mezunu olduğum değerli hocalara sahip enstitü
  • bir hata edip burada finans yönetimi yüksek lisansına başladım. net şekilde diyebilirim ki o çok övülen hocaları olsun, müfredatı olsun tam bir fiyasko. bir kere derslerin seviyesi lisans düzeyinin altında. biraz olsun bu konulara vakıfsanız burada alacağınız eğitimle asla tatmin olamazsınız. bununla birlikte hocaların aktarım becerisi bence çok zayıf.

bilgiye erişimin çok kolay olduğu günümüzde, burada alacağınız eğitimi çok daha etkili ve hızlı şekilde online kurslardan da alabilirsiniz. etiket için geleceklere bir şey diyemem ama bir şeyler öğrenmek, uzmanlaşmak için tavsiye etmiyorum bu kurumu.
  • bünyesindeki tuvaletlerin hiçbirinde anahtar yoktur. şuana kadar sadece bilgisayarlı sınıfın önündeki personel tuvaletinin sağda kalan tuvaletinde anahtar bulabildim.

hayır son zamanlarda okul paraya kıyıp sınavlarda kalem falan dağıtmaya başladı. bir anahtar da yaptırıverin gözünüzü seveyim, korka korka işemekten sistit olacağız.
  • executive mba yapmak için bugün ingilizce sınavına gireceğim okul. umarım geçer not alabilirim.

sonradan edit: buraya gitmeyi düşünenler ingilizce sınavını çok küçümsemesinler. test olur kolay olur diye beklerken 15-16 sayfalık ve 3 saatlik klasik yazılı sınav ile karşılaştım. benim için kolaydı ve 1 saatte çıktım o ayrı.