şükela:  tümü | bugün
  • 27 nisan 2014 tarihinde haliç parkurunda koşulacak yarı maraton.
    link
  • boğaz hattında yeterince koştuk artık diyerek bu sene haliç parkurunda koşacağım maraton.

21.1 km kadar koşturacak bizi.
  • arkadaşımla sağolsun ösym yüzünden newbalance bozcaada yarı maratonu ve 10 km koşusu'na katılamıyoruz, bari bunu kaçırmayalım diyerek 10k'sına kayıt olduğumuz yarıştır. 4 mayıs'taki wings for life world run'dan önce iyi bir deneme olacağa benziyor, bakalım. hedef runtalya'daki 01.05'i geliştirmek.
  • resmi web sitesinde evlere şenlik bir parkur haritası bulunan yarı maraton. kilometrelere bakın ne demek istediğimi anlarsınız.parkur.

gidiş yönünde kadir has üniversitesi - yeni cami arası 2.5 km'yken, dönüşte yeni cami - bulgar kilisesi arası 2.5 km.
  • kayıt süresinin dolmasına 10 dakika kala kayıt olmayı başardığım maratondur. çok iddialıyım yalnız an itibariyle siteleri açılmıyor. lan yoksa?
  • 10 kilometreyi 1 saat 1 dakikada koştuğum yarı maraton. organizasyon muhteşemdi, alkışların en büyüğü vodafone’a.
  • süper bir parkurdu ilk defa koştum. bilhassa eminönü yenikapı arası sahil şeridi. maratonun psikolojik bir olayı var. hazırlanırken yavaş tempo hazırlanıyorsun; yarış günü etrafındaki kalabalığın da etkisiyle yarış psikolojisine girip hazırlandığından daha yüksek bir tempoda kaptırıyorsun. bu sebeple, ayaklarımı bu akşam saatlerine doğru tekrar hissedebileceğimi ümit ediyorum.
  • vodafone yarı maratonunda bir ara lider olan koşucuyu eyüp'te köpek kovalamış. zaytung haberi gibi ülkeyiz lan.

http://goo.gl/br2eww
  • koşucuların sokak köpekleri tarafından kovalanması istanbul için ne yazık ki oldukça olağan olan maraton. sarıyer beşiktaş arası hattı elinde dazer ile koşan birisi olarak hiç şaşırtıcı gelmiyor bana.
  • son 4 km sakatlanmama rağmen kişisel rekorumu kırdığım yarı maraton. sakat sakat 4 km giderek rekorumu kırdığımı düşünürsek eskisi pek de matah değilmiş.