şükela:  tümü | bugün
  • az önce yaptığım şey. şartları fena değildi. ama işi başka bi yer ile anlaştım deyip reddettim. şehirde kalacak yerim yok ve bu paranın sadece yaşamaya yeteceğini biliyorum. evli değilim. borcum yok.

diğer etken ise maslak'lara o kulelere girip insanlık dramı yaşamak istemiyorum.

eğer şehirde ağaç gören, huzurlu ve seküler bi semtte evim olsa idi, kira vermiyor olsaydım evet koşa koşa kabul ederdim. ama yemedi ve reddettim. gene airbnb'den onun bunun odasına gir, ofislere kendini hapset ve o teranede bogulmak iste-y-emedim.

sizce sorun nerede?

*evet 5000 çok değil biliyorum.

*pozisyon crm yoneticisi diye bir şey
    alanımla az biraz ilintili.

*ben reklam sektöründe çalıştım hep. bir dönem de thy'de crm alanında deneyim edindim. iletişim mezunuyum.
  • sorun yok bence beklenti ile alakalı fırsat tepmek olarak düşünmemek gerek ancak maslak’daki o plazalardaki dram güzel bir kariyer ve emekliliğin başlangıcı kabul edilebilir.
  • kardeşim ben sana bir taş bulayım kafanı vurmak için.

tam da şu haberi okurken denk gelmesi entryin. işsizlik haberi
  • bir hafta kadar önce benzer lokasyonda 8.000 tl'lik işi reddettim...
    çok da büyük paralar değil bu kadar abartmamak gerekli...
  • bir süre önce ben de reddetmiştim buna benzer bir işi. çalışacağım yer ortaköydeydi. ev kirası 2000? zaten. ne anladım ben bu işten.
  • potansiyel ev sahibin, iett ve kalan paranı harcayacağın süpermarketler hariç kimsenin zarar ettiğini düşünmemelisin.
  • sorun istemediginiz bir ise basvuru yapmis olmanizda. ve yapmak istediginiz isin sartlarina uyum saglamamis olmanizda.

ise basvururken maslak, ofis,kuleler insanlik draminin farkinda degil miydiniz?

bir de su soru var calismadan ucuncu paragrafta saydiginiz imkanlara nasil sahip olmayi planliyorsunuz ?
    edit: 5000 tl cok yuksek bir para degil, ama yapacaginiz isin degeri oysa alacaginiz para da odur.
  • sana ne verip ne alacağına göre; size kendinizi nasıl hissettireceğine göre saçma veya dosdoğru harekettir. bir denemek de lazımdır.
  • çalıştığınız sektöre göre değerlendirilmelidir.

hukuk sektörü için söylüyorum; 5000 tl'lik işi reddetmeyin. :)
  • arttırıyorum
    (bkz: istanbul da 12 bin tl lik işi reddetmek)
    yaptım çok da güzel oldu
67 entry daha