6 entry daha
  • sorumlu kişiyi eleştirsek ak troll olacağız ama bi zahmet şu hayvanlara bir yardım eli uzatılsa...
  • köpeklerin yeri sokaklardır insansız sokaklar istiyoruz diyen ruh hastalarının eseridir. buyrun işte. insansız sokaklar ve köpekli sokaklar. hani köpeğin yeri sokak ya.
  • sadece köpekler değil bütün hayvanlar zor durumda ben de elimden geldiğince balkondaki saksıyı boş bırakmıyorum evdeki bulguru mercimeği kuşlarla paylaşıyorum. benden çok tüketiyorlar ama afiyet olsun balkonda arkadaş oluyorlar bana
  • up
    up
    up
  • gundem !
  • sokağa çıkma yasağı ilan edilirse hayvanların işi daha da zorlaşacak. işyerimde düzenli beslediğim serçeler ve köpekler var. bu iş nasıl düzelir bilmiyorum. insanlar bir şekilde karnını doyurur ama şehirde yaşayan canlılar insana muhtaç.
  • belediye zahmet edene kadar haykurder in web sitesinden bireysel bağışta bulunarak destek olabilirsiniz. bu masumlar aç kalmasın...
  • gün birlikte olma günüdür bu canlar için. herkes yardım etsin lütfen edemeyen gündemde kalmasını sağlasın. onlar da birer can!
  • elimden geldiğince bagaja mama koyup sokak sokak dağıtmaya çalışıyorum. siz de yapın çok iyi hissettiriyor. aracınız yoksa bulunduğunuz mahallede yapın yeter. bu arada sadece bu dönemde değil hep yapın.
  • doğa çaresine bakıyor mu?
    burası serengeti düzlükleri mi? bu hayvanları afrikadan getirip buraya helikopterlerle mi attılar?
    bir kap su koyup ekmek bıraksan ölmezsin.
313 entry daha
hesabın var mı? giriş yap