• enflasyonu hesaplayan kişinin vermiş olabileceği suç oranlarıdır.
    daha geçen gün istanbul'un göbeği taksimde genç bir mühendis öldürüldü. sen çıkmış hala hikaye anlatıyorsun müdür.
  • muhtemelen insanlar pek bir şey yapmayan polisleri artık çağırmamasından olabilir.
  • polisler hiçbir hırsızlık olayını çözemediği için insanlar artık kendi önlemlerini kendileri alıyorlar. hırsızlık o yüzden zorlaştı artık. yalnız hakikaten bu ülkede polis ne iş yapar ya? cinayetleri bile müge anlı çözüyor. trafikte yoklar, hırsız, uyuşturucu satıcısı yakalayamazlar. rüşvetçi yakalamazlar. polis niye alıyor o 5-6 bin liraları?
  • taksim'de tünelin orada arabayı park etmiştim döndüğümde arka camı patlatmış ve bagajdaki laptopu calmislardi... baktım büyük bir mobese kamerası var hemen kameranın nosu gözüken bir fotoğraf çektim ve karakola gittim... benim amacım polise tutanak tutturup kaskodan cam ve bilgisayarın parasını almaktı ama mobesenin numarasını söyleyip dedim acaba oradan belki hirsizada suç üstü yaparlar.... tabii ki polis beni şaşırtmadı... --- bana dev gibi kameranın çözünürlüğünün çok kötü olduğunu ondan bir şey çıkmayacağını bir dünya iş emri yazması gerektiğini falan söyledi ve ciddiye almadı... arabanın kaskosu olmasaydı karakola gitmezdim zaman kaybi
  • benim bisiklet çalınmışti. polise gittin adamlar kayıt açmaya bile zahmet etmedi.
    taciz, adam yaralama, hırsızlık, gasp... adamlar bunları olaydan saymiyor ki...

ayrıca sayın vali coca cola'yı fanta içerek boykot eden meşhur valimiz olur. istanbul kendisiyle saha kalkacak inşallah.
  • bu ülkede enflasyon yüzde 9 açıklandı beyler. diyeceklerim bu kadar.
  • aynı istanbul'dan bahsettiğimize emin misiniz?
hesabın var mı? giriş yap