şükela:  tümü | bugün
  • insanlıkla uzaktan yakından ilgisi olmayan canilerin gerçekleştirdiği bir başka canın katledilişi haberini üzülerek aldık.

cinayet 1.levent zambaklı sokakta bulunan, arkadaşımın annesinin çalıştığı şirketin bahçesinde çalışanlar tarafından yapılan yuvada kalan masumun ayakları kesilerek gerçekleşmiştir.

vahşeti fark eden çalışanların emniyet, hukuk nezdinde girişimleri sürmekte ancak hiçbir şey giden canı geri getirmeyecek.

başka canların katledilmemesi için bu canilere ağır cezalar verilmesi en büyük temennimiz.

rahatsız edici görüntü

edit : arkadaşımdan bölgedeki bi hukuk bürosunun konuyla yakından ilgilendiği,kedinin ölüm saatinin tespiti için otopsi yapıldığı bilgisini aldım. şirketin bulunduğu sokakta mobese olmadığı, bu nedenle bölgedeki ev ve işyerlerinin kamera kayıtlarının incelendiğini söyledi. konuyla ilgili gelişmeleri burdan paylaşıyor olacağım.
  • ulan gene mi?
    sadece hayvanlara ilişiyor diye umursamayan bir gürüh var, onları ayıktırayım bunu yapan şerefsiz aslında derdi hayvanlarla olduğu için değil gücü şimdilik bunlara yettiği için bunu yapıyor. yarın sizin ailenizden birisi denk gelse ona da yapar. hayvan ölmüş beni ilgilendirmez diyerek güvenli alanda olduğunuzu sanmayın.

ya bu sapıkları bulur ve toplumdan uzak tutarız veya bu sapıklarla iç içe yaşar yeni sapıklıklar yapmalarına olanak sağlarız. tercih sizin.
  • bu başlığın yukarıda kalması, yapan insanlara ciddi para cezalarının ya da hapis cezalarının getirilmesi gerekiyor.

(bkz: up)
    (bkz: türkiyede hayvan olmak)
  • yukari
  • bu ayak kesme bu sapik serefsizler arasinda yeni moda oldu. allah gani gani belanizi versin vicdansiz itler!
  • bu canilik şu büyü-büyücü saçmalığı yüzünden oluyor. sözde bir büyüde kedi ayağı falan kullanılıyormuş. aklı eksik bir kocakarının zırvası yüzünden olan şu masumlara oluyor
  • sokakta bulup evime aldığım, akşam işten geldiğimde beni kapının eşiğinde karşılayan, benim yanımda yatmadığı zaman kesinlikle uyuyamayan 2 aylık bir sokak kedim var. değil onu incitmek, uyurken uyanmasın diye dönmüyorum bile. kaldı ki bu sıfatsız şerefsizler eziyet ediyor, canını alıyor. hesabı sorulur elbet yapılan her kötülüğün, adiliğin, şerefsizliğin, cinayetin, haksızlığın. en azından buna inanmak zorundayım çünkü bu şekilde düşünmediğim takdirde cinnet getirecek hale geliyorum. yatacak yeriniz yok onun bunun çocukları!
  • şikayet için daha detaylı bilgi lütfen. lütfen bu tarz olaylara suskun kalmayalim bizler sessizlestikce bunlari yapan yaratıklar daha da canilesiyor.
  • ne kadar sövsem az sana. hayvana bunu yapan gücü yettiği insana da yapar. hastaya, çocuğa, yaşlıya,...
  • up