şükela:  tümü | bugün
  • bu ne lan dfsgah dedirten başlıktır olum manyak mısınız
  • akademi 1971 kitabevi / cafe'dir. hayır ders çalışmıyor ya da kitap okumuyorsam ne işim var burada diyorsunuz.
  • caddebostan caffe nero. bu tarz mekanlardan biridir. aristokrasi hakim gibi gözükse de bu mekanın üst katı anadolu yakasında ders çalışabilecek en iyi mekandır kanımca.
  • starbucks grup çalışması için( masa ve priz + internet) gayet uygun bir ortam. yalnız kahve kokusu biraz kafa yapıyo arada çıkıp hava almak iyi gelir.
  • caddebostan caffè nero.. rahat, sakin ve sıcak bir çalışma ortamı ile anadolu yakasının kurtarılmış mekanlarından biri.. umarım bu şekilde devam eder.. rahat çalışma ortamından ve lezzetli kahvelerinden sıklıkla faydalanıyoruz çünkü.. mekan iki katlı... üst katı çalışma ortamı için biçilmiş kaftan.. alt kat ise daha çok kahve eşliğinde muhabbet etmek isteyenlerin tercih ettiği bölüm.. sükun bir şekilde ders çalışmak istiyorsanız üst katı tercih etmelisiniz.. ilerleyen saatlerde alt kat da epey sakinliyor.. delici ve rahatsız edici gözler olmadan, rahat hareket edeceğiniz, kendinizi modern bir avrupa şehrinde hissetmenize vesile olan güzel bir mekan..

bir diğer mekan ise caddebostan starbucks..
  • bana gelin. çay 0.75krş, ayrıca terlikte veririm.
  • olmayan kafelerdir. kafede ders çalışılmaz, kütüphaneye gidiniz.
  • oha dedirten başlıktır. lan manyak mısınız neler diyorsunuz ile başlayan cümleler sıralamaya hazırlanmışken 3-5 entry sonrası gayet masumca bir salaklık olduğunu anlamışımdır ve kendimden utanmışımdır mı? hayır sanmıyorum.
  • en popüleri starbucksdır. hele etrafta plaza felan varsa kız düşürmeye gelen kasıntı erkeklerle doludur.
  • yolu düşen olur mu veya yakınlarında oturan var mı bilmiyorum ama acıbadem de cafe crown var. tavsiye ederim. oturumu güzel, internet ve priz imkanı da var. en önemlisi sessiz ve sakin. şu ana kadar hiç kalabalık görmedim.

hesabın var mı? giriş yap