şükela:  tümü | bugün
  • görsel

kumarın haram olmasına gönderme yapılan sahte milli piyango biletleri. müthiş bir farkındalık gerçekten. inanılmaz bir zeka...

kumara haram diyorsun da, çocuk tacizlerine neden ses çıkarmıyorsun paşam? ayrıca o soru eki ayrı olacak be ayrı. öğren artık şunu.
  • oda haramsa salona alalım sizi muhteremler.
  • insanlar eleştirme hakkını kullanmışlar. baskı yok taciz yok. kendi çaplarında yaratıcı da bir durum.
  • hem dindar hem eğitimli biri olsam şu imla hatalarını görünce durup düşünürdüm.
  • kardan adam yerine huri çizimi yapılsaydı daha ikna edici olurdu kanımca. seneye bir de böyle deneyin kardeşlerim.
  • mu mı soru ekinin ayrı yazıldıgının bile farkında olmayan zekalarca üretilmiş boş beleş iş.

ama yine de milli piyango özelleştirildikten sonra bilet almanın takdirini size bırakıyorum.
  • "da" ayrı.
  • odanın haram olduğunu öğrendik bu biletler sayesinde. ulan odam da çok güzeldi ya neyse artık.
  • yazım hatalarıyla dolu zırva. dikkate almamak gerek.
  • anlamadigim bisey var. yalnizca domuz etimi haram? tacizler,tecavuzler,ihaleler,ayakkabi kutulari,devletin faiz almasi,bademlemeler,yurtlar. bunlar haram degilmi? ya biz dinimizi yanlis yasiyoeuz yada bunlar. egerki bunlsr cennete giderse bombalarim orayi.

edit:gecenlerde piyango helal denmemismiydi benmi yanlis hatirliyorum?