• hem dindar hem eğitimli biri olsam şu imla hatalarını görünce durup düşünürdüm.
  • harbi neden domuz yemiyoruz dedirtmiştir
  • görsel

kumarın haram olmasına gönderme yapılan sahte milli piyango biletleri. müthiş bir farkındalık gerçekten. inanılmaz bir zeka...

kumara haram diyorsun da, çocuk tacizlerine neden ses çıkarmıyorsun paşam? ayrıca o soru eki ayrı olacak be ayrı. öğren artık şunu.
  • odanın haram olduğunu öğrendik bu biletler sayesinde. ulan odam da çok güzeldi ya neyse artık.
  • üşenmemiş tasarlamış, bastırmış, kestirmiş, bu soğukta dağıtıyor... dincilerdeki şu aşırı dedike olma olayı bana çok enteresan geliyor. bir şeye bu kadar dedike olma potansiyeli taşıyan bir zihnin, bu potansiyelini dinden yana kullanması benim anlayabileceğim bir şey değil.

neyse zaten “onlar ki gözlerine, gönüllerine mühür basılmışlardır” falan diye açıklarlar benim durumumu kesin. *
  • 5 sene öncesine kadar bunları duymazdık. diyanet de milli piyango özelleşince, rahat rahat "haramdır" diye açıklama yapınca böyle tiplere gün doğdu. vergileri cukkalarken iyiydi tabii...
    genelev vergilerini, alkollü içki vergilerini yerken sorun yok ama!
  • kazanacağı bileti eline tutuştursan 3 defa öpüp alnına götürecek kişilerin dağıtmış olduğu biletlerdir. bakın kesin kazanmış değil "bu tutacak hileli bilet" diye tutuştur bak nasıl taklalar atıyor. götünü yiyim ayağından başka bir durum yok ortada.

ayrıca (bkz: götünü yiyim ayakları)
  • yazım hatalarıyla dolu zırva. dikkate almamak gerek.
  • mu mı soru ekinin ayrı yazıldıgının bile farkında olmayan zekalarca üretilmiş boş beleş iş.

ama yine de milli piyango özelleştirildikten sonra bilet almanın takdirini size bırakıyorum.
hesabın var mı? giriş yap