şükela:  tümü | bugün
  • tüm dünyada oluyor diye normal olmayacak durumdur. bugün aynı şekilde bir ekmek kuyruğu bile olsa garipsenecek iken, bu durumun kanıksanması tüketim çılgınlığının ne kadar felaket boyutlarda olduğunu gösterir sadece.
  • hahah, gene gerilmiş millet.

köşkten vapur iskelesini izleyen tayyip'in sevgilisiyle öpüşenlere kıllanması gibi iphone müşterilerine kıllanıyorlar.

iki dakika sosyal tespit yapmadan durun lan.

dedikoducu mahalle karısı olmaya puanı yetmeyenler yedekten apple hateboy oluyor galiba.

edit: bu arada baklavacılar da kendisini belli etmiş :) sorup duruyorlar, indirim mi varmış diye, yani indirim olsa baklava izdihamında olduğu gibi izdiham yaşanacak bu, bu tipler sözlükte atıp tutmayı bırakıp kendileri gidecekler.
  • sandık başında beklemediniz piçler. iphone size medeniyet getirsin de görün amk.
  • az önce bağdat caddesinde turkcellde yaklaşık 150-200 kişi, aveada 60-70 kişi ve vodafoneda fiyatları yüzünden 2 kişinin sıradaydı. saçmalık ya da değil demiyorum. istek meselesi. ben de 6+ alıcam ama bu akşam alıcak param yok amk. parası olan ve isteyen alsın.
  • oraya güvenlik yerine iki tane kangal koysalarmış iyi olurmuş.

kangal malı davarı daha iyi idare eder.
  • akılsız, beyinsiz insandır. yanıbaşında savaş var.. adam gidip "ayfon 6 pılas" için 3bin lira para verip sıra bekliyor. ne zaman akıllanacak bunlar..
  • kapitalizmin ülkemize kazandırdıklarının (!) göstergesidir.

(bkz: tüketim çılgınlığı)
  • sanırım bizim hocadır.
    hayır yani adam ciddi ciddi soruyordu ne zaman gelecek diye,sonra bi baktık dün sabah derse gelmedi.
    işkillenmedim değil.
  • kendi için değil de patronu için bekleyen bir gariban insan da olabilir. yazıktır, günahtır, bilmeden etmeden hemen yermemek lazım. o soğukta zevki için değil maaşını kaybetmemek için duruyor olabilir.*
  • çin'den japonya'ya gelip kuyruğa giren, "kusura bakmayın iphone bitti" denince de "bitti ne demek ulan ta çin'den geldik! aypon isterük!" diye olay çıkaran 100 adet mal çinliden iyilerdir kanımca.