şükela:  tümü | bugün soru sor
  • (bkz: kazlıçeşme)

birisi yazacaktı, entry'leri okurken endişe duymayın istedim.

not (edit değil): bu başlık başıma kalır, hissediyorum.

edit: vay, @2 hızlısın. incici gibi hissediyorum şu an. vay be!
  • (bkz: kazancı yokuşu)

götumden salladım, orda anca ferhan sensoy bulunur amk. bi de biz gencken gittigimiz cafe vardi, adini unuttum, mimar sinan guzelleri gelirdi. gerci chick onlar, kaz bizdik. vaaak.

entry'e bak, nerdeen nereye geldi. picasso okusa sürrealist ibne seni derdi. gerci o kubist. lan neyin kafasindayim acaba?

yasam garip, kabatas'ta vapurlar, mimar sinan rihtimda sarap, martilar falan.
  • silivri.

hafif kirsala dogru, firin, bakkal, manav, kasap bulup sorunca adres tarifi verilir. ister civciv'den alip beslenir, ister istanbul'a kadar bagajda tepinen okuz kadar kazla yolculuk edilir. sahsen ben en iyisini isterim, en dogali olsun, ilac milac, antibiyotik olmasin diyorsan civcivden alip artik allah ne verdiyse yedirilip, catlatana kadar buyutulur. sonra zaten yiyemezsin..

ulan 7 aydan beri pipili pipili diye ismini bagirinca gelen hayvan yenir mi? yenmez... civcivden almayin, alirsaniz isim koymayin, oturup kucaginizda tv filan izlemeyin.. yenmiyor sonra.. aslinda kesilse yenir de, kesilmiyor pust.. cagirinca gelen hayvan kesilir mi lan it!
  • tadı çokta güzel olmayan sadece para verildiği ve tavuk gibi çok olmadığı için kıymetlenen ettir.

normal kırmızı et en güzelidir zira bedava yediğim kaz eti bedava yediğim kırmızı etin yanına yaklaşamaz.
  • dolmabahçe sarayı. şaka değil envai çeşit tavuk, kuş canlı halde kümesleri ile beraber görülebilir.
  • kazlıçeşme değildir. orada başka türlü bir hayvan pazarı var zira.
  • (bkz: kazı yapmak)
  • karstan siparişle bir günde eve teslim yapan çiftlikler varken egzozla buğulanmış kaz yemeği kim ister