şükela:  tümü | bugün
 • üst edit;lütfen üşenmeyiniz, en alttaki notlarımı da dikkatlice okuyun.çok çok korkunç bir uyarı bu! küçümsemeyin ortalıkta dehşet bir oyun dönüyor!

  fatih tezcan'ın twitter'dan yazdığı ve binlerce insanın retweetlediği söylem.

  https://twitter.com/…zcan/status/779097638960529408

  bir insan böyle bir iddiayı yapar da , polis nasıl bu adamı sorgulamaz,burası nasıl bir ülke anlayamadım gitti? beyin damcıklaması geçirmemek elde değil la!

  tezcan'ın tweet'nin altındaki yorumları kesin okuyun.delirmiş millet.

  birisi tezcan'a şöyle sormuş; ''sen fetöcü veya cia üyesi misin,değilsen bu bilgiyi nerden aldın?...''....haksız mı?

  ülke zıvanadan çıkıyor mu ne?

  br yandan diyorsun ki ; adam deli herhalde boşver,işine bak,

  bir yandan da ; yok bu adam çok derin ilişkileri olan biri, bişeyler biliyor ve hazırlık yaptırıyor,algı oluşturuyor önceden.ya gerçekse? ya bildiği şeyleri söylemeyerek onbinlerce insanın ölmesine sebep olacaksa bu herif?

  üstelik garip bir kehaneti(!) var bu derin adamın.geçmişte ne dediyse neredeyse hepsi çıkmış! darbeden , türk ordusunun suriye'ye girme tarihine kadar,kılıçdaroğlu'na suikastten, ışid teorilerine kadar herşeyi bir bir bilen bir adamdan bahsediyoruz!...bilen derken; önceden bilgilendirilmiş olan demek daha doğru.

  evet zamanında ışid'i savunmuştu bu adam,kafa kesmek normal,hz.muhammed de kafa kesmişti filan demişti.

  yoksa olay bir ışid saldırısıyla mı ilgili fatih? on binlerce insanı öldürecek ve kaos çıkaracak ne tür bir saldırı olabilir fatih?

  not 1:deprem diyenler var.deprem yaptırma teknolojisinin komikliği bir tarafa da; adam on binlerce insan öldürüldükten sonra kaos ve ayaklanma çıkıcak diyor.depremden sonra kaos ve ayaklanma niye nasıl çıksın ki.17 ağustos depreminden sonra kaos ve ayaklanma mı çıktı ki?

  not 2:bu tür zırvaları niye başlık yapıyorsun diyenler , adamın iddia ettiği şey yenilir yutulur cinsten değil ve bu adam twitter'ın en derin ilişkileri olan adamı.her tweeti binlerce kez rt ediliyor.polisler bile bu adamdan korkuyor.öyle deli denilip geçiliecek cinsten bir herif değil yani.sözlük eften püften binlerce başlıkla dolu,istemeyen gider o başlıklarla eğlenir.ama bu korkutucu iddia gün gelir de aniden gerçekleşirse o zaman siki tutanlardan olmamak adına en azından 3 5 kelam etmekte fayda var.

  not 3:polis sormuyorsa fatih tezcan'a , en azından sözlükçüler sormalıdır; ''kardeş delilin ne diye? eğer delilini açıklamazsan bu eylem gerçekleştiğinde baş sorumlu sen olacaksın fatih, diye!

  not 4: akp bu adamın dediklerini gayet de ciddiye alıyor.hatta belki ona yazdırıyor.çünkü bu adam geçmişte şu tutuklansın bu tutuklansın dediği herkes tutuklandı.inanmayan eski tweetlerine bakar.dediğim gibi bu tweet çok önemsenmeli.ucunda bir gerçeklik payı varsa,büyük bir katliam planlanıyor ve bu adam tüm bilgilere sahip olduğunu ama açıklamayacağını iddia ediyor.yani saldırının ve binlerce ölecek insanın kanına girecek kişileri açıklamayarak,dökülecek kanlara ortak olacağım demiş oluyor.ve en önemlisi tüm bunlar olurken; hiçbir polis ve savcının bu adam hakkında bir işlem yapmaya götü yemiyor.

  not 5:hala fatih tezan kim yeaaa diyen beyni sikilmiş yazarlara,fatih tezcan maşa olsa bile şimdi yazacaklarımı iyi oku...bu tür ön haberler zaten maşalar aracılığıyla yapılır ey kafasız arkadaşım.ama maşanın biraz sağlam bir adam olması gerekir.fatih de tam öyle bir ruh hastası işte.komplo teorisi filan değil dedikleri, baya bildiğin bir bilgiye sahip olan bir adamın bu bilgiyi şifreleyerek paylaşması söz konusu.` bu adamın tweetlerinde iyice geriye gidin sürekli fetö darbe yapacak dediğini göreceksiniz.yani darbeyi önceden bilmiş bu adam.o zamanlar herkes darbeye götüyle gülüyordu ama epey karanlık bir darbe oldu türkiyede ve türk ordusu bitti.yani öyle yiğit özgür karikatürlerindeki hunili delilerden değil fatih tezcan...darbe olacak demiş oldu,istanbul'da bilerce insan ölecek diyor şimdi? elinde bir bilgi var olum neden anlamıyorsun,salağa yattığın için siki tutacaksın haberin yok! uyandın mı uyuşturulmuş sözlük!

  not 6:hala böyle başlıkları açarak onlara hizmet ediyorsun diyenler; 5.notumu iyi okuyun.lan siz kafayı mı yediniz? bu nasıl bir uyuşturulmadır? bu iddia nasıl dikkate alınmaz? herif ne dediyse olmuş diyorum sana? birileri önceden bilgilendiriyor olum adamı? darbe'yi de öndeden söylediler ona,kılıçdaroğlu suikastini de önceden söylediler ona...bunu da önceden söylemişler işte...! lan daha nasıl anlatayım,ne yapayım kendimi mi parçalayayım? çok çok dehşet bir durum lan bu? siki küçük olan komşumuz türünden bir başlık değil yani bu!

  not 7:şimdi birisi polisi arasa ve filan uçuş numaralı uçakta bomba var dese,asılsız olsa bile sırf bu ihbardan dolayı tüm uçak seferleri durdurulur.özellikle bomba var denilen uçaktaki herkes indirilir ve aramalar yapılır.iyi de şimdi ne dediyse çıkan bir derin herif , yakında istanbul'da korkunç sayıda insan ölecek diyor, bu ihbar neden önemsenmesin? ihbarı yapan kişi neden sorgulanmasın? uçaktakiler insan da,istanbuldakiler hayvan mı? belli ki çok önemli planlar peşinde bu adam...kendisine bilgiler sızdırıldığı açık...olay gerçekleştikten sonra da ben demiştim diyecek...anlayın lan solucan beyinli misiniz,ne siniz? ne oldu lan sizlere?...umarım ilerde bu entryme ek notlar yazmam!
 • sabah veya akşam trafik yoğunluğunda boğaz köprüsünü (1inci köprü, 15 temmuz şehitleri köprüsü) sabote edip halatlarını koparmak dışında ancak suni deprem yaparak mümkün olan katliamdır.

  istanbul çok büyük bir metropol. topyekun yıkımı mümkün değil. bildiğim kadarıyla dünyada suni deprem yaratacak bir teknoloji de henüz yok !
  geriye kalıyor köprüye sabotaj. işte bu mümkün olabilir. gerçi o taşıyıcı halatları kopartacak bir patlama teknik olarak mümkün müdür bilmiyorum ama köprüde bir patlama çok can yakar.

  iyi tedbir alınması şart ama köprüyü bilenler bunun çok zor olduğunu da bilir. taşıyıcı halatların köprüye en yakın olduğu orta noktada senkronize patlama çok can yakabilir. nasıl tedbir alınır ? bilemem. sanıyorum istihbarat çok önemli. son anda önlenebilecek bir şey değil yani. önceden, hazırlık aşamasında önlenmesi gerekiyor.

  fetö böyle bir soysuzluk yapar mı ?
  evet. yapar !
  daha kötüsünü bile yapar.
  her şeyi yapar. zaten varlık nedeni bu. kuruluş amacı bu. yıllarca büyütülme amacı bu. ülkenin başına çorap örmek !
  bunun için var.

  yıllar yılı koruyup kollayan, ne istedilerse veren, bir dediğini iki etmeyenler utansın. akp'liler utansın. utanacak yüzleri varsa !
 • ıstanbullular düşünsün.

  o değil de neden her zırva buraya başlık olarak açılıyor anlamış değilim doğrusu. geçen gün de çatlağın birinin kız çocuklarıyla ilgili konuşması gündem olmuştu burda.

  yazsan olmuyor, yazmasan olmaz.
 • fatih tezcan'dan sonrasını okumadım.
 • bana mantiksiz gelen iddiadir.

  feto neden boyle birsey yapsin ki? bu tur buyuk capli olaylar memlekette insanlarin kenetlenmesi ile sonuclanir. kaos falan da yasanmaz. sonuc hicbir sekilde fetoye yaramaz sanki.
 • cuma trafiğinden yeni çıktım ve bu başlık beni üzmedi.
 • zaten her gün ölüyoruz.
 • devletin el atması gereken fatih tezcan saçması.

  bu adama siyasi olarak ne kadar yakın gözüktüğüm geçmişimde mevcut. kimse "fatih tezcan'ın eninde sonunda mars'ı fethedeceği gerçeği" şeklinde başlık açmamalı. bu tip bilgi paylaşanların elinde bilgi bulgu olmalı.

  yok mu? o zaman bu kaynağını açıklayamayacağın bilgileri paylaşarak topluma yarardan çok zarar veriyotsun fatihciğim.

  ekşideki malum kitleyi geçtim, seni takip etmese de senin kitlenden biri yazdı bak bunları...inşallah birileri okuyp akıl alır.