şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
  • kuş kuştur besleyin gitsin işte. değişik bir ortam katmış. ayrıca avrupa'da türkiyede hala deveye binildiği sanılıyor olmasından dolayı ülke puanına katkısı bile olabilir. sonuçta egzotik hayvan ve kesinlikle deveden daha sempatik.
    (bkz: deve)
  • papağanların istilacı bir tür olduklarını bilmiyordum. şahsen ben havada kargaları görmektense yeşil yeşil uçan papağanları görmek isterim. beylikdüzü tarafında hiç görmedim ben bunlardan lütfen buraya doğru kış kışlar mısınız biraz :)
  • hoş gelmişler
  • suriyeliler gitsin papağanlar gelsin.
  • sincap i bilmem, fakat kargalar ile bir rekabet olamaz.
  • kargalara kafa tutabiliyorsa gökyüzü onlarındır.
  • sözünü kesiyorum ama sıkıntını skiim berkun abi.

edit: suriyeli istilasından iyidir.
  • papağansız sokaklar isteyenler damlar birazdan.

istanbul’da doğal yaşam alanı bulamayacaklarını anladıktan sonra terk-i diyar edecek hayvanlardır.

bu yeşil papağanlar en akıllı kuş türü sonuçta, ya büyük resmi görüp gidecekler yada milletin evine yerleşecekler.
  • yok artık papağan zeki kargaya nasıl kafa tutsun, sırf ses taklit ediyor diye kargadan zeki sanmışlar heralde

sahi söylemeyi unutmuşuz şehir hayatına sayısız zararı olan it oğlu itleri hallettiniz de sıra zavallı papağanlara mı geldi
    (bkz: köpeksiz sokaklar istiyoruz)
  • ne kadar kaz kafalı bireylerden oluşan bir milletimiz olduğunu gösteren başlık.
    fauna bozulacak biçimindeki argümana karşılık bu embesillerin karşı argümanı, renginin çok güzel olması.