şükela:  tümü | bugün
  • yine bir vak'a yine tecavüz.. çok şükür bu sefer ölüm yok sonunda.

lakin ne zaman adam olacak bizim insanımız. gerçekten de "adam" olabilmeyi ne zaman başarabileceğiz, işte o bir muaama arkadaşlar.

polonyalı öğrenciye geçmiş olsun, inşallah bu olay son olur.

http://www.radikal.com.tr/…ce=sm_fb&utm_medium=free
  • çok geçmiş olsun. bununla birlikte:

(bkz: gitarla birlikte alkol almak)
  • şimdi birazdan kız da kaşınmış diye yıkarlar buraları.

lan it horozları, kız zaten eğlenmeye gelmiş, alkol alıyorsunuz beraber, belki rızasıyla birlikte olacak. hani o ulvi hedefine ulaşacaksın. ne diye bayıltıyorsun kızı. erkeğim diye gezerler ondan sonra. götünüzü eşşekler siksin sizin.

edit: daha derinlemesine düşündüm. bence baygın halde yatan, ne yaptığınızın farkında olmayan, zevki sizinle paylaşmayan birisiyle birlikte olmak, net olarak insanın kendini aşşağılamasıdır. çok utanç verici. bak damacanaya, rulmana hallenen insan için bile bunu söylemedim.

elini sik canım kardeşim, emin ol elinle münasebet çok daha asil ve ruh dolu bir eylem yaptığına nazaran.

ha unutmadan, götünüzü eşşekler siksin.
  • vahşettir(tanım)

amına koydumun abazanı. arap kültürüyle yetişmiş pısırık insan sandın dimi o kadını? gidip savcılığa şikayet ettiğini öğrenince de göt oldun dimi? uyutup.. yok yok uyutmadan bi güzel sikseler ya seni içerde!
  • ben bu ülkeyi tanıyorsam suçluları ceza almayacak türlü türlü saçmalıklar yaşanacaktır.

kız erkeklerin evinden oda kiralayacak, kızlı erkekli kalacaklar.
    o erkeklerle içkili ortamlara eğlenmeye gidecek. gitarlı ve içkili düşünebiliyor musunuz?
    tecavüze uğrayacak.

bunlar ya evlendirilir ya da bizim hukuk kızı suçlu bulup hapse tıkar. bak yazıyorum buraya.
  • suclu veya suclularin en agir sekilde ceza almasi gerekir.
  • kıza oda kiralamışsın parasını almışsın. çağırmışsın eğlencene de davet etmişsin, kabul etmiş. beraberce içmişsiniz gitar eşliğinde şarkı söylemişsiniz. buraya kadar güzel. sonra niye içkisine ilaç atıp tecavüz edersin? bu nasıl bir saçmalık?
  • türk erkeğinin hayalindeki tecavüzdür. çouğunlukla tecavüz etmeyi kendi ortamlarında kurguladıkları için gerçek hayata yansımış örneklerini de görürüz. he bazıları da "ulvi hedef" diye saçmalar. tecavüzü ılımlaştırmaya çalışır. tecavüz öncesi "pre op" dönemi köpeğine mama vererek kafes içinde bırakmaya çalışan köpek sahibi hissiyatına indirgemeye çalışır.
  • türkiye gibi bir ülkeyle böyle bir program yürütülünce böyle oluyor işte. biz var ya, hiç bir şeyi hak etmiyoruz toplum olarak.