şükela:  tümü | bugün
  • zaten bu hatların çoğu çalışıyordu. ek olarak neler yapıldı, merak ettim açıkcası. metrolar, marmaray ve tramvaylar 24 saate çıkmadan, en azından birkaçı çıkmadan kimse istanbul' da toplu ulaşım 24 saate çıktı demesin, kandırmayın bizi.

edit: srknpower uyardı. marmaray' ın işletmesi ibb' de değil, tcdd' de imiş.
  • istanbul gibi bir metropolü gece toplu taşımadan mahrum bırakan zihniyet beni deli ediyordu.

ekrem başkanın belki de şimdiye kadarki en iyi icraatı. hatların artması ümidiyle...

düzeltme: harf hatası.
  • e-10, e-11 yaklaşık 10 yıldır gece hizmet veriyor zaten.
  • tebrikler imamoğlu.

özellikle 2 havaalanına ait hatların 24 saate çıkması iyi olmuş. birçok uçuş geceleri olduğundan, eskiden taksiyle gitmek gerekiyordu.
  • zaten bu seferler vardı, icraat gibi burada şov yapmak nedir? biz de oy verdik ama her şeyi abartmayın, yeter.
  • mahmutbey de oturuyorum benim için değişen bişi yok. başakşehir sultangazi gop eyüp bağcılar esenler güngören ilçe değil mi lan?
  • benim hiçbir işime yaramıyor. 25g , e3 gibi seferler zaten neredeyse 24 saat çalışıyordu. umarım daha da artar ve m2 metrosu da bu listeye dahil olur
  • 24 saat metro isteyenler başka ülkede tek bir örneğini gösterebilirler mi diye sorduğum durum. bir kaç arkadaştan duyduğuma göre bu hatlar zaten 24 saat çalışıyormuş, değişiklik yokmuş.
  • olmasın abi. kadıköy'de zaten hava alamıyoruz bari geceleri rahat edelim. gidin varoşunuzda eğlenin. bu arada arkadaşların belirttiği gibi çoğu hat zaten gece tarifesi uyguluyordu. 19s yeni sanırım. seviyoruz seni ekrem başkan, sesimi duy, şu kadıköy'e ulaşımı kısıtla. toplu ulaşım araçlarının da merkezi olmasın kadıköy artık. işin içinden çıkılamayacak hale gelmeden yapılmalı bunlar. altıyol'a da araç giremese müthiş olur. kaldırım trafiği sorunu var bu ilçenin.