şükela:  tümü | bugün
  • olsun tabi. gotumuz olmus otoban birde sen gir kardesim canin sagolsun.
  • benzinin litresi 5 lira, 5 lira olsun düz olsun. hem bozuk para taşımak, para üstü vermek falan hep fosfor yakıyor. bunlar hep boşuna masraf. adam istiyor ki insanlar kafalarını daha iyi şeylere çalıştırsınlar.
    hem 5 liranın rengi de değişti, yaşlılar için ayırması da kolay olur. neyse bu yazdıklarımı haftanın en beğenilenlerine sokabilirsek sanırım birilerinin aklına gelmesi için daha yardımcı olabiliriz.
    bu arada aklıma geldi, bozuk paralar bazen cebimden dökülüyor oturunca. gerçi kendi arabama dökülüyor sonra arabayı yıkatırken bahşiş oluyorlar ama yine de adama haksız kazanç, hep günaha teşvik. bozuk para olmasa, 5 lira olsa düz, çok temiz olacak.
    ulan yazdıkça mantıklı geliyor namussuz.
  • vatandaş ucuza biniyor denmiş bir de. bir aa biz ulaşımda vatandaşı sikmemişiz hemen ordan da sikelim hadisesi.
  • beni etkilemeyecek olandir...
    secimlerden hemen sonra gelen elektrik, dogalgaz zammi gibi bu da bana koymaz...tuzum kuru amk...zaten toplu tasimayi da cok az kullaniyorum...surekli kullanan halk dusunsun...
    zaten basbakana gore halk bile degilim amina koyim...o yuzden sikimde de degil acikcasi...halkin da buna itiraz etmeye hakki yok ki etmez de bence...eger varsa bi soyleyecegini gelecek secimlerde sandikta sorar hesabini...imf'ye borcu da sifirladik zaten, paralel devletin inlerine de giriyoruz allahin izniylen, gerisinin koy gotune rahvan gitsin isterse 3,25 olsun...
  • olmayacak iştir. olursada halkın yürümeye başlıyacağı anlamına gelir. örnek olarak metro hattı kullanılarak sirkeciye gitmek için metro, feniküler, tramvay yerine , metro kazancıdan hop aşağı fındıklı oradan tramway veya otobüs bir aktarma kazandık. 1 tl cepte kaldı. ya da aktarma sistemi bitsin heryere tek bilet gidelim eskisi gibi.
  • bisiklet bir ulaşım aracıdır anlayışını yaygınlaştırarak cevap verilebilecek olandır.