• böyle soğuk sandviç, köfte vs gibi ürünler satan seyyar satıcılık güzel olabilir.

deli para kaldırıyorlar aga...
  • orospuluk .

(bkz: yaptığınız işin orospusu olun, ne is yapıyorsanız)

o zaman kazanırsınız. nasıl olsa bir şekilde sikiyorlar.
  • (bkz: tro)
  • avukatlık.
  • maaşı 5000+ ve 3-5 saat günlük çalışma saati olan bir meslek varsa bok yemek de olsa yapacağım meslektir.
  • pilav nohut işidir.

tv de bir belgesel seyrettim bundan bikaç yıl önce.çocuk 23-25 yaşlarındaydı.üniversitede okuyor ve harçlık çıkarmak için girdiği nohut pilav işinde günde 600-700 lira kazanıyordu. hemde birkaç saat içinde.

tabağını 1 tl den satıyormuş ( o zaman öyleydi ) gece 12 den sonra diskoların barların olduğu yere gidip bikaç saat içinde bitiriyordu nohut pilavı.

sözleri şöyleydi:

satıcı: bardan diskodan çıkan insanların karnı acıkıyor ayak üstü yeniyor ucuz da ayrıca karın da doyuyor.

muhabir: 600 kişi oluyor mu?

satıcı: bikaç bar dolaşınca fazla bile oluyor.

bisikletin önünde camekanda satıyordu. araba almam heryere giremem ama motor alıcam demişti.şimdilerde evi bile almıştır kimbilir.
  • metrobüs şöförlüğü. düşünsene aga hep oturarak gidiyorsun. hayal gibi be.
  • ev sahibi mesleği !
    meslek lan artık bu
    -mesleğiniz nedir?
    -evim var benim 5 tane
    -e hoş geldiniz o zaman sayın mülkler sahibi
  • metrobüs şöfürlüğü. adam hayatında hiç trafiğe takılmıyor şaka maka.
  • herhangi bir holding-grubun cıo'su olunabilir meselâ. şükelâ olur. yatlar katlar aligopterler filân. taşşaklar 10 kilo.canın sıkıldı mı bin aligoptere git bozcaada'ya şarabını iç gel. oh mis.ben öyle yapıyom valla.
hesabın var mı? giriş yap