• bu adamı ülkeden kovacak göt kimde var merak ediyorum.

kovun kardeşim. yakalayın ve hukukun gereklerini önemsemeden kovun. bu adamın üzerindeki kamuflajı kim verdi araştırın. silahı nereden temin etti bulun. bu adamı karga tulumba bu ülkeden kovun. yetki istiyorsanız yapın bir referandum, alın yetkiyi ve kovun. kendimi de geçtim kadınlardan, çocuklardan endişe etmekten yoruldum artık. bu ülkede hiçbir şeyin doğru olmamasından çok fazla yoruldum.
  • vahim görüntüler gerçekten, bunların ülkemizi terk etmelerini istemek ırkçılık olmuyor bilmen farkında mısınız?
  • kıyamam ya nasıl da boynu bükük savaş mağduru...ülkesinde barış olsa toprağını terk edip bize sığınır mıydı bu masum yavrucak:(
  • ülkesinde vatanı savunmak yerine kaçıp, türkiyede parkta kamuflaj, silah bıçak vs pozu veren tabansızın resimleridir.

(bkz: muhacirlerle can kardeş)

(bkz: cumhuriyet tarihinde dikenli tel çekilmeyen sınır)
  • dışarıda o askeri üniforma ile gezmek yasak değil mi la ? en azından biz askerlik yaparken öyle deniyordu.

edit: başlığı açan arkadaş, tamamen açık alanda ve tamamen askeri kamuflajla çekilmiş fotoğrafını neden kaldırdı bizi aydınlatırsa sevinirim. zira biz o foto özelinde yorumda bulunduk da.

önemli edit : herif tutuklanmış zaten
  • tsk kamuflajıyla öyle uluorta dolaşılabiliyormuymuş sınırın yol geçen hanına geldiği yetmemiş ülkede sirk olmuş.
  • anlatamıyorsun işte.
    bazıları gerçekten aşırı cahil, bazıları da kötü niyetle ölümüne savunuyor bunları.
    hep söyledim, hem söyleyeceğim.
    ekonomi düzelir ama bu mülteci sorunu, bu ne olduğu belirsiz insanlar yığını orta ve uzun vadede çok başımızı ağrıtacak.
  • sakın bir şey yazmayın gazeteci batuhan'ın başına geldiği gibi davalık olursunuz durduk yere
  • o silahı senin götüne sokup sokup çıkarırlar. az daha sabret amına kodumun döl israfı seni.

zafer partisini ırkçılıkla suçlamaya devam edin siz.
  • götü yeseydi afganistanda kalsaydı buradan atıp tutmak kolay o fotoları.
hesabın var mı? giriş yap