• pek çok metrobüs durağında bu yığılmalar hep oluyordu, olmakta ve maalesef olacak..

bu ekrem imamoğlu’nun değil, istanbullu vatandaşları metrobüs denen bu ilkel taşıma yöntemine mecbur bırakanların ayıbıdır.

gerizekalılar için edit: metrobus duraklarına geçmemizi sağlayan köprülerin yoğunluktan yıkılma tehlikesi geçirdiğini gördüm ben.
    zeytinburnu, yenibosna istasyonlarında defalarca bu durumun oluştuğunu biliyorum.
    sonra yeni üst geçitler inşa edildi. muhtemelen şu an sıkıntılı istasyonlara da yeni üst geçitler yapılacaktır.
    ama sorun bu değil anlamıyor musunuz?
    istasyonlarda insanlar saatlerce bekliyor. dolu gelen metrobüslere binemiyor.
    daha fazla metrobüsü hatlara sokamıyorlar çünkü metrobüslerin uzunluğu durakları geçtiği için trafik oluşuyor.
    metrobüs ilkel bir toplu taşıma aracı.
    sonuç olarak sadece ayrılmış otobüs yolu.
    bu taşıma şeklini imamoğlu mu seçti?
    bu rezaletin sorumlusu metrobüs sistemini yapmayı tercih eden kişi ya da kurumlardır.
    imamoğlu 2-3 yıl sonra metrobüsün alternatifini bulamazsa, o zaman o da bu sorumluluğa dahil olur.

o zaman da ona oy vermeyip başka birine oy veririz.
    biz imamoğlu için kefen giyen dogmatik insanlar değiliz.kim sorunlara çözüm getiriyorsa ona yönetimi teslim etmek isteriz.
    imamoğlu beceremezse başka bir imamoğlu buluruz.
  • başka ulaşım aracı mı yok da hepiniz oraya yığıldınız diyerek eleştirdiğim ve sorun görmediğim kuyruk.
  • metrobüs sanki imamoğlu'dan önce bacak bacak üstüne atarak seyahat edilen bir toplu taşıma sistemiymiş gibi, "o geldikten sonra boka battı" diyerek söz edilen durum. akşam 6-8 arası zincirlikuyu istasyonuna gidin bakalım ne göreceksiniz? hem de 2009'dan beri süren bir şey.

çağdışı bir ulaşım sistemidir bu ve artık alarm vermektedir. geçiş sürecinde alternatif bir ulaşım yöntemi olarak düşünülmüş ve metroya dönüştürülmesi planlanmıştır fakat bu şehri 25 senedir yöneten zihniyetin "yaya yaya" hizmet yapması neticesinde 10 senedir alternatifsiz kalmıştır. şimdi devran dönünce "bu ne yauv" diyorlar. sizin bokunuz amk.
  • belediyenin "hizmet" aracı altından alınınca metrobüs kullanmak zorunda kalan bir aktrollün yeni fark edebildiği kuyruk. maaşlar da kesildi tabi ne yapsın garibim toplu taşımayı yeni keşfetti.

yeni bir durum değil daha kötülerini de gördük. ekmek çıkmaz burdan daha yaratıcı bir şeyler bulup öyle bok atın.
  • haber tarihi 02/10/2019 ama trol başlığı bugün açıyor. altunizade durağına 3 boş metrobüs gönderimiyle ve turnikelerin geriye taşınmasıyla problem çözüldü. ayrıca adamlar çıkıp onurlu bir davranış sergileyerek, bu problem için bile özür diledi. senin savunduğun zihniyet hangi konuda özür dilemiş? hangi konuda halka kulak vermiş? ulan istanbul'u talan şehrinden başka bir şey olarak görmedi senin zihniyetin . seçim öncesi elektriğe halkı kandırmak adına %10 indirim yapıp, seçim sonrası %30 zammı net soktular halka. bunları mı savunuyorsun ey trol.
    ekrem imamoğlu nasıl koyduysa her gün trollük yapmak bile kesmiyor aslkdhaoskhdoashdhasdha.
    (bkz: koyduk mu orospu çocuğu koyduk mu)
    (bkz: kudur orospu çocuğu kudur)
    (bkz: nasıl aktrol oldum)
  • hayatım boyunca metrobüse 35 dakikadan aşağı sürede binemedim. beceremiyorum bu kadar insanın arasından kendimi araca atmayı!
  • arkadaşlar sözlükte yeniyim de yazar ve başlık nasıl engelleniyordu?

edit: arkadaşlar yardımlarınız için teşekkür ederim ironik bir entrydi :) engel işlemlerini biliyorum
  • kuyruk her zaman vardı. son dönemde bir tık üzerine çıktığı doğru. ancak ibb içinde ekmek derdinden çok siyasi parti cengaverliğine soyunan çalışanların bunda payı oldukça büyük.

bilinçli olarak seferlerin aksatıldığı, envai çeşit dümenin yapıldığı, sırf vatandaşa eziyet olsun diye klimaların ayarları ile oynandığı bile oldukça açık.

ibb'nin bu haramzadelerine malum medyada destek atınca tabi şu anda televizyon ve gazetelerde oluşan bu görüntünün ortaya çıkması da gayet normal.

dertleri halk değil, dertleri insanlık değil, dertleri çektiğimiz işkenceye çözüm bulmak ise hiç değil.

tek dertleri altın yumurtlayan tavuğu geri almak.
  • ilk entrysi görülmeyen başlık.
  • akp iktidarında gerçekleşmiştir.
hesabın var mı? giriş yap