şükela:  tümü | bugün soru sor
  • ücretsiz olarak ancak sitelerin kuytu köşe yerlerinde bulabileceğiniz, onların da zeminin asfalttan hallice olduğu yerlerdir.
    itü'deki tenis kortu üyesi veya öğrencisi değilseniz saati 30 tl dir. kalamış tesisleri (dereağzı tesislerinin yanı) hafta sonları 10 tl hafta içi bedavadır, ancak çok pistir. iyi bir tenis oyuncusu olmak için bir yere üye olmanız da yetmez, iyi oynayan birisini de haftada en az iki kez kitleyebiliyor olmanız gerekir.

sonra vay efendim türkiye'de neden tenis gelişmiyor diye düşünür dururlar, düşünmeye gerek yok, masa tenisini evdeki yemek masasına babamızın kravatını gererek oynayabiliyoruz ama tenis için en ufak şekilde yaratıcılığımızı kullanamıyoruz. bostancı sahilden arabayla geçerken bilmem kaç adet halı saha ve basketbol sahası saydım ancak bir tane bile tenis kortu yoktu.
  • google da arana yaptiginizda "911 not found" hatasiyla karsilastiginiz cumle.

yok amk memleketinde ucretsizi gectim, makul ucretli kort yok.

edit:
    guzel haber; amk memleketinde bazi seyleri bulabiliyoruz.
    istanbul/zeytinburnu cirpici sosyal tesislerinde yan yana 5 kort bulunmakta, suan ucreti saatlik 15?.