*

şükela:  tümü | bugün soru sor
  • nasıl yapılacağını hangi güzergahları izlemem gerektiğini merak ettiğim olay. bilenlerin yeşillendirmesini bekliyorum.
  • türkiye burası.

söyleyeceklerim bu kadar.
  • sikerler kamil beleşi bırak
  • bir çok insanın yaptığı durum. henüz kimsenin başına bir şey geldiğini de görmedim. instagram ya da facebook üzerinden gezi gruplarına yazarak güzergah ve olası saatler için ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.
  • otostop kullanmak yerine bisikletle gidilebilir ancak bu ülkede kendi halinde bisiklet sürmek bile kötü sonuçlanabilir. en güzeli uygun fiyata bir otobüs bileti alın. maalesef otobüste de başınıza bir şeyler gelmeyeceğini garanti altına alamazsınız. çünkü türkiyede şansa yaşıyoruz.
  • ogs ve kgs yokken otoban ve köprü gişelerinde bilet almak için duran araçlara yanaşarak yapılabilecek eylemdi. ben mesela 2000-2004 arası izmit'e böyle giderdim. öncelikle 4. levent'teki fsm sapağından bir araca binip köprü gişelerine, orada sıra olmuş kamyonlardan biriyle de çamlıca gişelerine giderdim. sonrası kolay zaten. ama günümüzde tamamen ogs kgs sistemi var. bir şekilde kendini çamlıca gişelerine atarsan belki gişelerin 20-30 metre ilerisinde el edip araç durdurabilirsin.
  • tanım: istanbul’da erkek, afyon’da nonoş, antalya’da travesti olarak inmene sebep olabilecek yolculuk.
  • 20 tl e uçak bileti bulduğum için beni ilgilendirmeyen hadise.
  • recep ivedik 1i izleyip etkisinde kalmak
  • en az 7-8 defa yaptığım yolculuk.