şükela:  tümü | bugün
  • istanbul'un iyiliği için çalışacak gönüllerin oluşturulması için ekrem başkanım tarafından kurulmuştur. şimdi bizi göreve çağırıyorlar. başlığı yukarıda tutalım.

web sitesi: http://istanbulgonulluleri.org/

görev çağrısı

edit: bir şey söylemek istiyorum. önemsiz bir şey olarak görmeyin buraya üye olmayı. 20-30 sene sonra torunlarınıza bu güzel günlerin başlangıcında ben de vardım, ben de çalışıp mücadele ettim, size güzel günler bırakabilmek için diyebilmek adına üye olmalı, mücadeleye yardımcı olmalısınız.

edit2: 2. entryde @master of code paylaşmış, site yoğun olduğu için direkt formun linkini. ben de ekleyeyim dedim entryme.

--- spoiler ---

yoğunluk sebebi ile giriş yapamayan arkadaşlar

üye olmak için direkt form doldurabileceğiniz link
    --- spoiler ---
  • site yoğunluktan dolayı açılmıyor fakat gönüllü olarak kayıt olmak için buraya, google cache'den sitenin son haline erişmek için buraya tıklayabilirsiniz.
  • ekrem imamoğlu’na desteği elimden geldiğince vermek için form doldurduğum site. dikkat çekilmeli, burası istanbul oyumuza sahip çıkacağız. onların zulmü varsa bizde de azim var. o kadar kolay değil o işler.
  • üye oldum az önce. önce chp'ye üye oldum sonra da buraya... seçimlerin yenileneceğine emindim vakit kazandım.
  • site şu an yoğunluk nedeniyle açılmasa da, ihmal etmeyelim kardeşler. yarın yine deneyelim; olmadı sonraki gün deneyelim... formu doldurana kadar devam.

tanım: son derece gerekli ve yararlı platform.
  • up up uppp
  • istanbul’u seven defansa gelsin.
  • destek verilmesi gereken oluşum.
    haydi dostlar, bir el atalım.
  • up ki ne up. en içten en gönülden up.