• belirlediğim şifremi kabul etmeyen, şifre yenileme isteğinde ise "e-posta adresi ve cep telefonu uyuşmadı" uyarısını veren site.

şu ülkede doğru dürüst çalışan bir sistem neden yok, neden?
  • belirledikleri güvenlik seviyesinin altındaki şifreleri kabul etmeyen
    kimlik bilgilerini teyit etmeye çalışan
    sms onayı ile cep telefonu doğrulaması
    e-posta doğrulaması
    akbil makinesinden kart aktivasyonu isteyen
    bir kaç dakika işlem yapılmadığında sistemden otomatik çıkan
    istanbul kart bakiye sorgulama işine yarayan web sitesi.

bu kadar güvenlik adımı bankalarda yok. ancak verdiği hizmet hala bakiye sorgulamadan öte bir işe yaramıyor.
  • şimdiye kadar gördüğüm en leş sitedir kendisi. lan birşeye tıklıyorum hop tekrardan sistemden atıp sms ile giriş yap diyor. birde sorsan kaç milyon tl vermiştirler bunun için. türkiyede yazılım konusunda nasıl beceriksiz insanlar olduğunun ana kanıtı bile olabilir.

ekrem abi duyuyosan şuan bir el at lütfen!
  • bu kadar saçma bir web sitesi görmedim. uygulama ile kart oluşturmak istiyorum, parayı alıyor ekran tamamlanmıyor. giriş yapmak istiyorum sms gelmiyor. bulunduğum sayfada yenile yapıyorum, session dışarı atıyor, tekrar login etmek istiyor. ıbb ye hiç yakışmamış.
  • belbim'deki sığırların hazırladığı istanbul kart sitesi.

10 saniyede bir sizi sistemden atıyor hiçbir şey yapamıyorsunuz. zaten siteye giriş yapmanın nasaya girmekten zor olması yetmezmiş gibi (her seferinde telefona gelen doğrulama kodunu girmek gibi) bir de zırt pırt süre doldu gibi saçma sapan bir hata verip sizi siteden atması insanı deli ediyor.

hangi akplinin akrabası acaba bunun sahipleri, kifayetsizlik hat safhada.
  • daha siteye yeni giriş yapıyorum oturum süresi doldu diye sistemden atıyor beni. sil baştan giriş yapmaya çabalıyorum sonra beklenmedik bi sorun oluştu diyor. sinir bozan bi site. işimi halledemedim iki saattir.

allah aşkına düzeltin şunu. böyle dandiklik olmaz.
  • kredi kartıyla online yükleme yapılabilecek bir sistem kurmaları halinde işe yarar bir sistem olacaktır..
  • sakın şifrenizi unutmayın size şifre yeniletecek bir alt yapıları yok.
    tabiki de bunlar hep yeni türkiye
  • yıllardır kullandığımız istanbulkart için web arayüzü fikri iyi hoş da, kartın arkasındaki numara silinmiş onu napacağız? çok mu zor tc kimlik numarasını kart numarası olarak kullandırmak?
hesabın var mı? giriş yap