şükela:  tümü | bugün
331 entry daha
  • kimse kusura bakmasın, oyuncu kadrosuyla, senaryosuyla son birkaç yıldır türk televizyonlarında izlenebilecek en kaliteli dizi bence.

    başta başrolde özcan deniz olduğu için "ıyyy" diyenler, aslı enver için "ne alaka yeaa" diyenler ve ismine bakıp "off leş konak dizisi" diyenler büyük hataya düştü bence. ön yargı kurbanı olduğu gerçek ama adım gibi eminim bugüne kadar hiç izlememiş birisi otursun 1-2 bölüm izlesin, takipçisi olmazsa şerefsizim.

    son söz: asmalı konak'ı beğenen bunu da beğendi.
  • dizinin senaristleri (#70954323) numarali entryi okumus olacaklar ki akif'in "teyze vücudu gördüm retinam yirtildi abi yeaaa" sacmalamasini kendisine yavas yavas yedirmekte ve teyzenin hakkini teyzeye iade etmektedirler. neslihan yeldan eger sen de burayi okuyorsan bil ki bu diziyi izleyen kimse o sacma cumlelere itibar etmedi. idolümsün. optüm. kib. bye.
  • aslı enver müzisyeni oynuyor anladık. severek takip ettiğimiz diziden soğumamız an meselesi. yetkililere sesleniyoruz aslı enver'e şarkı söyletme sahnelerinden vazgeçin. yazıktır günahtır zorla güzellik olmuyor işte.
  • şarkı söyleme sahnelerinde aslı enver'e murat boz'un dublörlük yapması gereken dizi. hatta izleyici sağlığı açısından özcan bile onun yerine sahneye çıkabilir.
    (bkz: senaristler uyumayın)
936 entry daha