şükela:  tümü | bugün
403 entry daha
  • eserin gülseren budayıcıoğlu 'na ait olduğunu öğrenince oturup izlemeye başladığım dizi. gülseren hanım'ın kitaplarının gerçek hayatın içinden oluşunu pek severim. dizinin ana konusu çok bilindik olsa da ikili konuşmaları çok başarılı buluyorum. özellikle 20. bölümde * süreyya ve begüm'ün harika diyalogları ile beni mest etmiştir. yazan kişi diyalog konusunda çok başarılı. ayrıca kadın erkek ayırmadan oyunculara muhteşem giysiler giydiriyorlar , izlerken mest oluyorum açıkçası.
  • fragmanlara göre bebek erken doğmuş, bir de anlık bir video var; inanılmaz tatlı, gülücükleri ve el kol hareketlerinden sağlık fışkıran, en az bir aylık nefis bir bebek ya da tosuncuk doğmuş. nasıl bir prematüre ise. anne , depresyona girmiş, literatürdeki budayıcıoğlu tedavisine aday kızımız doğdu galiba. ama bu kız çok tatlı ki.
  • bu dizinin çekimlerinde çalışan personellere ait servisler, personelleri ile birlikte mecidiyeköy garaj yolu sokaktan kalkar.

metro inşaatı yüzünden inanılmaz dar olan garaj yolu sokağı, bir de dev servisleri ve servis etrafında dolaşan personeli ile daha da zor trafiğe sokan ekibe sahip dizidir.
  • bu bölüm itibariyle klişe diziler arasında sıralamasını iyice yükseltmiş dizidir.

abi karakterler saf kötü ya da saf iyi olmak zorunda değil. bi bunu aşamadık gitti.

not : eşinin izlediğini izleyenler derneği.
  • şu an en büyük kabusumu konu edinen dizidir.

tam bilmiyor olabilirim ama ipek lohusalık depresyonu geçiriyor galiba. iki kadeh bir şey iç yavrum. iyi gelir. süt yapar, kafa yapar. yapar yani bir şeyler.

edit: teyit geldi. çok ağır lohusa depresyonuymuş. evlerden ırak bacılar. *
  • the teyze ile boy toy'u arasındaki sahneler çok matrak ve sevimli.* diziye acayip renk katıyorlar.
  • 'tabiki izlemiyorum ama'cıların sayfalarını süsleyen başlık, bir başka başarılı tv dizisi. türk dizisi izlemiyorum demek ne demek hem ya, zaten bi insan bunca dizi arasında seyir zevkine göre kendine iki üç tane seçer, daha fazlasını değil. yapmayın etmeyin, yetenekli oyuncularımız var, her şeye rağmen eli yüzü düzgün işlerimiz var. bu kadar pislemeyin. istanbullu gelin de oyuncu seçimleri ile iyi bir romans, seyirlik bir dizi. klişesiz dünya mı olur hem. cık cık...
  • cyrano de bergerac cakmasi hikaye de mi sokusturmuslar bana mi oyle geldi
  • adem'i osman' ıesma sultanı ile harika karakterleri var. bu bölümdeki postpartum halleri de hemen her kadının korkulu rüyasıdır herhalde.. kimselere uğramasın.
63 entry daha