396 entry daha
  • koskoca boran ailesinin peugeot otomobillerini kullandığı dizidir. tüm ailenin mercedese binmesi göze batmazken orta segment otomobillere trilyonlarla oynayan karakterlerin binmesi gerçeklik algısını bozuyor.
  • dayak sahnesiyle boka sarmış halini resmen sıvamış dizi.

yarım saat takılayım dedim hayata küsecektim neredeyse amk.

ruh hastası bir koca, yediği dayakları sineye çeken ve susan salak sözde atarlı, okumuş bir eş, yeni doğmuş çocuğundan nefret eden kafayı yemiş bir gelin, uyuz ötesi bir kaynana, abisine duyduğu nefret yüzünden ailesini bitirmeye niyetlenmiş bir evlat.

eşiniz dostunuz varsa izletmeyin. ciddiyim bak. dizi dediğin rahatlamak için izlenir bu ne lan?
  • degerli sozluk hanimlarina kisaca acik senaryo hizmeti verelim.

denmis ki adem in attigi dayagin hesabi sorulmazsa bu diziyi izlemem izleyenin ustune aseton doker atese veririm o derece.

biz gerekli aciklamayi daha dogrusu tahminimizi yapalim. simdi son saniyede goruldugu uzere adem ile fikret ortaklik yaparak ademin soyadini dolayisiyla hisselerini aldiginda faruk u yonetim kurulundan dusurmeye calisacaklar ki o sirada yedigi dayaktan oturu bosanmis ve de ademin mallara ortak olmus olan dilara dolayisiyla holdingede ortak olacak ve faruk la bir olup fikoyla ademi tepeleyecekler.

guzel senaryo...kıps..
  • şerefsiz adem. kızın ailesi yok seni ailesi yerine koydu yaptığına bak. gözlerim dolu dolu izledim.
  • dayak sahnesinde oyunculukları gayet iyi bulduğum dizidir. ayrıca toplumsal duyar kasmanın da zannimca bir lüzumu yok.
    çünkü :
    1- böyle şeylere duyar kasılacaksa reality showlara, 3. sınıf haberlerin ifşasına kasılsın. bu bir kurgu, fiction, senaryo. hayallerle gerçekleri ayıralım bir zahmet.
    2- dayak sahnesi gösterilmedi. ses efektleriyle beraber, merdiven boşluğu planıyla verilmek istenen duygu kat be kat seyirciye geçti. zaten dram böyle çekilir, olaylar teşhir edilmeden de duygu karşı tarafa geçer.
    3- adem'in zaten böyle bir şey yapacağı daha geçen bölümden belliydi. annesinin gözünün içine bakan, 40'ına gelip annesiyle beraber uyuyan, öfke kontrolü olmayan travmatik, nevrotik bir adam.
    4- dayağın da travması vardır. öyle dayak yedikten sonra hemen "ben polise gideyim, mor çatıya sığınayım" diyemiyorsunuz. ilk önce bir şok ani geliyor, sonra suçluluk duygusu, kendini değersiz hissetme, olayı yok sayma, hem kendine hem karşındakine öfkelenme ve idirak şeklinde travmadan travmaya sürüklenilen düşmanımın başına bile gelmesin denilecek felaket bir durum. o yüzden daha diları'nın gideceği çok yol var.

ayrıca postpartum'u da diziler sayesinde öğreniyoruz heyhayt. bu kadar endişelenmeyin. o da bi hastalık sonuçta. bu hayatta yaşadığımız her şeyin, aldığımız her kararın belli riskleri var. rahat ve sağlıklı bir hamilelik geçirmek için elinizden geleni yapın gerisi için de iyi dilekler dileyin.
  • sene olmuş 2017 hala türk televizyonlarında dizi izleyipte yorum atan insanlar var
  • tv seyretmeyenlerin bile biraz olsun kafa dağıtmak için izlediği komedi içeren tv dizisidir.
  • sezen aksu çalarken halıda ağlayarak sürünmek...bir nevi timsah göz yaşlarıydı, ve intikamım acı olacak mesajıyla reklama gittiler.
  • dayak sahnesiyle ilgili benim de söyleyeceklerim olan dizi.
    madem dizide bu konuya değiniyorsunuz, dilara'yı susan, sineye çeken bir kadın yapmayacaksınız. onu zaten milyonlarca kadın yapıyor. dik duruş sergileyen güçlü bir kadın yaratmalısınız dilara'dan.
  • o kadar olaylı entrikalı bir bölümden yan rolde oynayan dilara’nın dayağının içimi dağladığı ve etki bıraktığı dizi.
    bir dahaki bölümü sırf dilara için bekliyorum.
    not: türk dizisi izlemem, evimde tv de yok ama telefondan denk geldi canlı yayın. nasıl oldu ben de anlamadım.
2186 entry daha
hesabın var mı? giriş yap