• zeka özürlü dizilerden sadece bir tanesi ve annem yüzünden şuan izlemekte olarak işkence yaşadığım dizi.

lan bu diziler insanlık suçu yeminle.
  • kimse kusura bakmasın, oyuncu kadrosuyla, senaryosuyla son birkaç yıldır türk televizyonlarında izlenebilecek en kaliteli dizi bence.

başta başrolde özcan deniz olduğu için "ıyyy" diyenler, aslı enver için "ne alaka yeaa" diyenler ve ismine bakıp "off leş konak dizisi" diyenler büyük hataya düştü bence. ön yargı kurbanı olduğu gerçek ama adım gibi eminim bugüne kadar hiç izlememiş birisi otursun 1-2 bölüm izlesin, takipçisi olmazsa şerefsizim.

son söz: asmalı konak'ı beğenen bunu da beğendi.
  • uludağ turizm ile nilüfer turizmin kapışmasını anlatan dizi.
    birebir anlatmışlar helal olsun.
  • dizinin senaristleri (#70954323) numarali entryi okumus olacaklar ki akif'in "teyze vücudu gördüm retinam yirtildi abi yeaaa" sacmalamasini kendisine yavas yavas yedirmekte ve teyzenin hakkini teyzeye iade etmektedirler. neslihan yeldan eger sen de burayi okuyorsan bil ki bu diziyi izleyen kimse o sacma cumlelere itibar etmedi. idolümsün. optüm. kib. bye.
  • aslı enver müzisyeni oynuyor anladık. severek takip ettiğimiz diziden soğumamız an meselesi. yetkililere sesleniyoruz aslı enver'e şarkı söyletme sahnelerinden vazgeçin. yazıktır günahtır zorla güzellik olmuyor işte.
  • şarkı söyleme sahnelerinde aslı enver'e murat boz'un dublörlük yapması gereken dizi. hatta izleyici sağlığı açısından özcan bile onun yerine sahneye çıkabilir.
    (bkz: senaristler uyumayın)
  • son zamanlarda izlediğim türk dizileri arasında beni sıkmayan dizilerden biri.off klişelere başladı işte,birinizde klasikleşmeyin dediğim anda birden senaryo değişip,ters köşe yapıyorlar.bu arada siz türk dizisi mi izliyorsunuz diyenler için:game of thrones da izliyorum,big bang theory de izliyorum,istanbullu gelini de,7 numarayı da...hepsi benim bebeklerim gibi:)
  • daha önce de diger yazarlarin belirttigi gibi, bu dizinin sevilme sebebi konularin uzatilmayisi, gereksiz yanlis anlayislarin olmayisi ve seyirciye aktarilabilen duygular idi. şu üc bölümde ise sürekli bagrismalar, cagrismalar, yanlis anlamalar, uzun uzun bakislar vs, yani tipik vicik türk dizisi oyunlari. ayrica bir cok da tutarsizlik var. ipek en son sureyya ile gayet iyi anlasiyordu, hatta iste o maglum fotografi görmesin diye yirtip atmisti (hos onu da beceremedigi icin kiyamet kopmustu ya...). e simdi bakiyoruz yine ayni şeytanligina devam ediyor. ne icin? karni burnunda, gözü hâlâ faruk'ta mi? murat da maasallah her taraflari sargiliyken birden iki ayda ayaga firlayivermis caki gibi. teyze ile akif'in yakinlasmasi, yillar sonra ortaya cikan garip bey, osman'in karsisina cikarilan hatunlar... yani belli ki ilk sezon konu tükenmiş, "ama ne yapalim dizi de tuttu, artik bu sezonu da bi sekilde dolduralim" demisler. yine vakit öldürmek icin izleniyor ama, ilk sezon gibi tat vermiyor.
  • sadece adem karakteri için izlenebilecek dizi.
  • bu özcan deniz dizilerde niye hep grand tuvalet geziyor ya.
hesabın var mı? giriş yap