• esma sultan karakteri için , yaşına göre çok nene gibi giyiniyor eleştirilerini takip etmiş olacaklar ki , son bölümde kendisi eski kıyafetlerini atıp yeni kıyafet alışverişine çıktı
  • eserin gülseren budayıcıoğlu 'na ait olduğunu öğrenince oturup izlemeye başladığım dizi. gülseren hanım'ın kitaplarının gerçek hayatın içinden oluşunu pek severim. dizinin ana konusu çok bilindik olsa da ikili konuşmaları çok başarılı buluyorum. özellikle 20. bölümde * süreyya ve begüm'ün harika diyalogları ile beni mest etmiştir. yazan kişi diyalog konusunda çok başarılı. ayrıca kadın erkek ayırmadan oyunculara muhteşem giysiler giydiriyorlar , izlerken mest oluyorum açıkçası.
  • 2. sezonun ilk bölümünden itibaren ara ara çalan veil of tears adlı müzikle gönülleri fetheden dizi.
  • bu dizinin çekimlerinde çalışan personellere ait servisler, personelleri ile birlikte mecidiyeköy garaj yolu sokaktan kalkar.

metro inşaatı yüzünden inanılmaz dar olan garaj yolu sokağı, bir de dev servisleri ve servis etrafında dolaşan personeli ile daha da zor trafiğe sokan ekibe sahip dizidir.
  • ne yazık ki ne bizim karşımıza faruk gibi seven çıkar ne de biz süreyya gibi severiz. bence süreyya karakterine aslı enverden başkası yakışmazdı ama tabi konaktaki herkes faruk ve süreyyaya kurban olsunlar demekten de kendimi alamayacağım :)))))
  • bu bölüm itibariyle klişe diziler arasında sıralamasını iyice yükseltmiş dizidir.

abi karakterler saf kötü ya da saf iyi olmak zorunda değil. bi bunu aşamadık gitti.

not : eşinin izlediğini izleyenler derneği.
  • the teyze ile boy toy'u arasındaki sahneler çok matrak ve sevimli.* diziye acayip renk katıyorlar.
  • akif ya diziyi izlenebilir kilan tek oyuncu
    teyze cok iyi oynuo esma sultan harika farukla sureyyayi cover ediolar
  • 'tabiki izlemiyorum ama'cıların sayfalarını süsleyen başlık, bir başka başarılı tv dizisi. türk dizisi izlemiyorum demek ne demek hem ya, zaten bi insan bunca dizi arasında seyir zevkine göre kendine iki üç tane seçer, daha fazlasını değil. yapmayın etmeyin, yetenekli oyuncularımız var, her şeye rağmen eli yüzü düzgün işlerimiz var. bu kadar pislemeyin. istanbullu gelin de oyuncu seçimleri ile iyi bir romans, seyirlik bir dizi. klişesiz dünya mı olur hem. cık cık...
hesabın var mı? giriş yap