şükela:  tümü | bugün
 • "bilmemkaçıncı köprü", "falanca towers", "filanca evleri" gibi projeler bir bir dikilirken, daha doğru dürüst bir kanalizasyon sisteminin olmadığını açıkça yüzümüze vuran sorundur bu..

  dere yatağına imar izni vererek, akabinde "ee derenin intikamı ağır olur" diyebilecek çapta devlet otoritesi ile daha da derinleşir, kronikleşir..

  ha bir de bu sorunun çözümünü 100 sene öncesinde arayanlar vardı bir ara ama akıbetleri ne oldu orasını bilemiyorum..
 • eve gidis gelislerimde kacinci yuzyilda yasadigimi bana sorgulatan altyapi sorunudur.
 • üst yapı mı var da, altyapı olsun sorunudur.
 • istanbul'un çözümlenemeyecek sorunlarından sadece bir tanesidir. bu ülkede parası olanın kafasına göre hareket etme özgürlüğü var çünkü.
 • çözülmeyecek olan sorundur. yerin üstüne, altına istenildiği kadar yatırım yapılsın. ı ıııı olmaz çözülmez. çok afedersin götüm kadar yere yunanistanın nüfusundan daha fazla insan sokarsan oradan bir bok olmaz. bugün geri zekasız siyasetçilerimiz istanbulun nasıl da bir metropol olduğundan falan bahsedip hala oraya yatırım çekmeye çalışıyorlar. lan başka yer mi yok kocaman ülkede? ülkede ki bütün sektör istanbul ve çevresin de toplanmış doğal olarak üniversiteyi bitiren insanlar da istanbula gelip yerleşip orada çoğalıyorlar. önüne geçilemez boktan bir döngü oluşuyor. tabi başbakanın umrunda mı? adam istanbula geldiğin de etrafında ki korumalardan istanbulun ne halde olduğunu göremez ki...
  +emineeee bak hiç trafik yok
  -evettt kahramanımmmm
  +emiiinnneee
  -efendim sultanııım
  +ben bu ülkeyi çok güzel yönetiyom değil mi?
  -yönetmek nedir, yüceltiyorsunn yükseltiyorsuunnn
  + hıhıhıhıhııhıaıhahaaıah evveet.

  diyeceğim o ki şu günlerde siyasetçilerimiz farklı bir istanbul görüyorlar, bizim gördüğümüzü değil. hiç yaşamdım istanbulda, biraz tadına baktım sadece. allah bildiğin koca şehrin belasını vermiş, lanetlemiş.
 • olmayan bir sorun, altyapı olsa belki olurdu.
 • çok fonksiyonludur, yeri gelir vatandaşlarını su sporlarına da hazırlar. tek eksiği metrobüslerin yüzme fonksiyonun düşünülmemiş olmasıdır.

  kısacası denizcilik anlamında barcelona altyapısı gibidir de belediyecilik anlamında çemizgezeksporu aratır.
 • altyapı sorunu var diyen arkadaşlar nankörlük ediyorlar. alın can simidinizi gidin işinize gücünüze. çok mu zor amk. devlet resmen tatile gitmeyenlere yüzme imkanı veriyor siz hala burada atıp tutuyorsunuz.

  double yolların birinde boy veriyorum , gelmek isteyenleri beklerim.