şükela:  tümü | bugün
  • izmirli ve edirneli dostlarıma sordum, chp'li belediyelerden çok aşırı memnunuz dediler. ben de aşka gelip dedim ki: chp ayrıcalığını istanbul'da yaşamamızın zamanı gelmedi mi?
  • başlığın ilk entrysi tanım olmak zorundadır.
    başlığın ilk entrysi tanım olmak zorundadır.

tanım: asla gerçekleşmeyecek gündür. istanbullular hallerinden memnunlar, tüm türkiye gibi!
  • bırakın bu ayakları. chp'nin bu ülkenin neresinde ne belediyecilik yapmışlığı var da istanbul'da da ne yapacakmış?

al izmir örneği ortada. belediye işinin en basitlerinden olan otopark meselesini bile çözememiş adamlar. yollar köstebek yuvası. trafik ağı berbat. sokaklar sıradan ve hatta çirkin. daha izmir'i halledemeyen zihniyet istanbul'da ne yapabilecek?

siz de biliyorsunuz chp'nin bu işleri yapamadığını. goygoyculuk olsun diye geyik yapıyorsunuz. farkındasınız.

sonun resmidir.
  • sözlükte ki, eniştesi ve damadı fetöcü olan tüm gavat aktrollerin, çobanlarının ihale alamadığı için çıldıracağı gün olacaktır.
  • lağım suları içirirler yine, camileri ahıra çevirirler. çöp dağları oluşur. tüp kuyruklarına gireriz. karneyle selfie çubuğu almak zorunda kalırız.
  • izmir'i alamayan aktroller istanbul'da yaşayıp yok izmir'in otopark sorunu yok şu sorunu yok bu sorunu desin dursunlar akpnin yönettiği ankara'yı da biliyoruz bildiğin dalgıçlar çalışıyor kışları ankara'da