şükela:  tümü | bugün
  • gerek mimarisi, gerekse viyadüğü ile mecidiyeköy'ü barındıran şişli'dir.

ekleme: bana bu giriyi, metrobüs ile geçerken gördüğüm mecidiyeköy binaları girdirdi. sıra sıra dizilmiş, dümdüz genelde cephesinde, avukat, diş hekimi, mali muşavir yazan binalar...
  • (bkz: mecidiyeköy ilçesi)
    (bkz: samandıra ilçesi)

daha adamlar istanbul'un ilçelerini bilmiyor. buna rağmen hangisi iyi hangisi kötü yorumunu yapıyor.

edit: küfürlü mesajlar aldım. bana sığır diyen mi ararsın direkt ana avrat söven mi ararsın. başlığı açan suser mecidiyeköy ilçesi diye yazmisti. sonra düzeltti. benim entryinin hemen altında da bir yazar samandıra diye yazmisti. o da silmiş entry'i. yani bana kufretmeyin a dostlar.
  • bağcılar ağlıyor lan benim neyim eksik diye? arkadaşlar bağcılar dururken şişli falan ayıp oluyor. günah hatta inanıyosanız. meh.
  • siz hiç mi esenyurt görmediniz.
  • kağıthane dereceye girer, esenyurt hani ben hani ben der.
    not: düzenleme gereği duydum. başlıkta bağcılar çokça yazılmış/yazılacak. açıkçası bağcılar, esenler, güngören gibi ilçelerin bir çok sorunu olsa da kesinlikle en kötü ilçelerden değillerdir. hatta bağcılar yerine ve imkanlarına göre orta karar bir ilçedir. ne yerler gördüm bu şehirde. bağcılar insanını bilemem ama genel görünüm itibariyle çok daha iyiydi.
  • coğrafi konumuna göre değerlendiriyorsak “kağıthane”
    genel bir değerlendirme ise “esenyurt”
  • şişli, pendik diyenler olmuş!! ha biz esenyurt u istanbul kabul etmiyoruz diyorsanız eyvallah ama esenyurt varken bu ilçeler avrupa kalır be kardeşim.
  • uğramadığım dışından dolaştığım her ilçe.
  • (bkz: kadıköy)
  • net sultanbeyli.