• kusuruma bakmasın, bu vatandaş türkiye cumhuriyeti vatandaşıysa, bilgi eksikliğini yüzüne vurmamız gereken.

koskoca istanbul, ülkenin tüm kaderi bir ile gömülmüş. ülke nüfusunun %20'si burada, bir ilçesi bir il kadar nüfusa sahip, nerede çokluk orada bokluk ili. bu ilden 5 tane ilçe sayamıyorsanız, lütfen bir an önce öğreniniz.

yada bakınız: büyükçekmece, esenyurt, başakşehir, kartal, pendik, tuzla, silivri, çatalca, şile.
  • istanbul'a yeni taşınmıştır.

fakat senin durumunu nasıl çözeceğiz bilmiyorum sayın mal.

debe edit: bari reklam yapalım da gençlerin işine yarasın şu debe. (bkz: avrupa'ya ücretsiz gitmek)
  • bağlaç olan ya da yı bitişik yazacak kadar kendi dilinden uzaksa ölebilir.
  • taksim , bağcılar , bakırköy , yeşilköy , arnavutköy , şişli , beşiktaş , hürriyet ,silivri , çekmece , sefaköy , gop . umarım ceheletten kurtulmuşumdur
  • tüm türkiyeyi istanbul'dan ibaret sanan deli saçması. bilmek zorundamıyım hemşerim istanbul'un ilçelerini.
  • cahilim ben. evet başlıkta kast edilenlerden biri benim.

ne kadar da aşırı derecede önemliymiş!

anladık, istanbul'a kar yağmadan bu ülkeye kış gelmiyor da, azıcık şu havadaki burnunuzu yere indirin de ülkenin istanbul'dan ibaret olmadığını anlayıverin.

giri sıra no: 10
  • dostum bana yozgat'ın, sivas'ın, uşak'ın ya da bitlis'in bir tane ilçesini sayabilir misin mesela? fanusumuzdan çıkalım lütfen, bu ülke'nin %20'si istanbul'da yaşayabilir, ama bu ülkenin 81 ili olduğunu da unutmayalım. istanbul'un ilçelerini bilmemek cehalet göstergesi değildir.

edit: yanlış sözcük kullanımı
  • istanbul'un ilçelerini bilen kişileri bulabilecek olan insandır.

cahil insan: insanı anlamayan insan..
  • aşağı ayrancı, yukarı ayrancı; avucumun içi gibi bilirim..
hesabın var mı? giriş yap