• gereksiz ve bana göre sebepsiz yere, bizi adam yerine koyup en ufak bir açıklama dahi yapılmadan antikten kaldırılması, ssg'nin artık işin tadını kaçırmaya başladığının göstergesidir.

antik'i kullanmamızı bu kadar istemiyorsan kapatırsın, olur biter. böyle sahte demokrat davranışlar, sanki değişime karşı çıkan insanların da isteklerine saygı duyuyormuşçasına antik'i açık tutup içini boşaltmacalar... tam bir türk tipi demokrat davranışı. "benim istediğimi yapmazsanız, alın sürünün."

akp'nin iktidara geldikten sonra izmir büyükşehir belediyesinin bütçesini kısması sanırım buna en benzer örnek. güya antik kullanmamızı sağlıyor ancak burnumuzdan getiriyor. illaki izmir/antik dışına taşınacağız.

çöp kutusunu kilitlemeler, istatistik'i kaldırmalar, sol frame'i kilitlemeler, her iki oylama arasında 5 saniye bekletmeler (beta'da 3-5 oydan sonra bu sistem devreye giriyor)... istemiyorsan kapat arkadaşım, senin siteni kullanıyoruz diye köpekle oynar gibi insanlarla oynamak zorunda mısın? sikmişim sözlüğünü, gördüğümüz muameleye bak.

insanların gerçek yüzleri öyle "gezi, taksim, heleloooy" diye yazılar yazarken değil, böyle zamanlarda gün yüzüne çıkıyor; ellerine başkalarını etkileyebilecek güç verildiğinde. ne hoş.
  • kuşa dönmüş.
  • sözlükteki yazar, okur ve çaylak sayısı hakkında artık bilgi bulundurmamaktadır. sanırım bunun nedeninin de sözlüğün artık çok kolay yazar kabul eden bir ortama dönüşmüş olması.
    sözlüğü ilk yıllarından beri takip ederim, hiç bu kadar yol geçen hanı olmamıştı.

ayrıca en çok kötülenen entry'leri de takip ederdim, maalesef o da artık yok.
  • atıldığı uyuz köşeyi arayıp bulana kadar tıklayın girin amk.

https://eksisozluk.com/istatistik

entryi fav yapıp ordan bulmak daha kolay. ssg nin ekibe suriyeli ucuz işçi karışmış sanki .
  • ukte kategorisinin kaldirilmasiyla çük gibi kalmistir. sozlugun en zevkli tarafi olan, ukte verenin de ukteyi dolduranin da hayata bakisini ortaya koyuveren bu kategoriye olan dusmanligi anlayamiyorum. sozlukteki degisikliklerde hep "ya nys tek derdimiz bu olsun" diye diye eksi sozluk dev bir dert cukuru oldu.
  • nolmuş töve estafirullah bişeyler olmuş buna böyle. naptınız lan istatistikleri ? tutmaktan vaz mı geçtiniz ?
  • pazartesi sendromu yaşıyor galiba, güncellenmedi, hiçbir şey görüntülenmiyor.
  • antikte an itibariyle şu görüntüyle beraber yasaklanmış gibi duran, yine yeni siteyi kullanıma zorlayan faşist bir zihniyetin kaldırdığı şey.
  • sedet güçlerinin yeni oyununa alet olan fasilite. hareketini görüyor ve rest ile karşılık veriyorum sedet. yanlış yapıyorsun sedet. antik bizimdir bizim kalacak.
  • sedet haşlanma sürecindeki kurbağa'yı oynuyorsun bize. şurda üç kuruşluk dünün en beğenilenleri zevkimiz vardı, geri istiyoruz.

tanım: geri istediğimizdir.

edit: en azından dünün en beğenilen entry'leri dünün en beğenilen entry'leri başlığında ertesi gün öğle sularında** ekşisözlük hesabı tarafından konuluyor artık.
hesabın var mı? giriş yap