şükela:  tümü | bugün
  • bir ekşi sözlük yazarı.
  • jelibon yemekten ayrı bir haz alan yazar. ayrıca kediseverdir.
  • algısı kıt, gereksiz yere sövmeyi marifet bilen bir yazarımsı.

--- spoiler ---

"bir troll'ü muhatap almak için burada değilim zaten.sadece senin ananı sikeyim ben."

"rahat ol mallardasın orospunun evladı."

--- spoiler ---

gönderdiği mesajdan, girdiği entryden zeka ve kültür seviyesi çıkarımlanabiliyor. paşa hem entry'ime birebir karşılık entry yazıyor, hem mesajıma yukarıdaki gibi yanıtlar veriyor ama hem de benimle muhattab olmadığını düşünüyormuş. entrysinde "troll filan değil" diyorken mesajında troll teşhisi koyması da ayrı bir enteresan durum. *

ayrıca yine (bkz: #27849067) nolu entrysinden anladığımız kadarıyla, meclisinde devletin terörist başı diye hapiste tuttuğu adama her konuşmalarında "sayın" diye hitap eden, onu lider olarak gören, ülkenin güney doğu bölgelerinde her fırsatta üzerlerine çaput bağlayıp halkı kışkırtan silahsız teröristler türkiye'de milletvekili değilmişler, fakat sanki abd meclisinde usame bin ladin'i temsil eden bir kitle varmış, neden orada kimse ladin'i destekleyen t-shirt giyip gezmiyormuş da burada böyle bir şey olabilsinmiş...
  • buralara gelip kafka mutsuzluğu yaşaması gereken insan.
  • yüzyılda bir gelen trollerden biri.* *
  • debe' nin kralı. ayrıca bir gün hükümdar falan olursa kendi jelibonunu üretecek kadar özgüven sahibi.
  • gerçek faiz lobisidir kendisi.
  • bugün doğum günü olan kütahyalı, galatasaraylı, değerli yazar arkadaşımız.
    kendisini ilk kez yaklaşık 1,5 sene önce burada "kütahyalı" olduğunu belirten bir entry sayesinde tesadüfen tanıdım ve takip etmeye başladım. yazarlığa kabul edildiğimde ilk mesajımı ona attım. samimi tavırlarıyla tahminlerimde yanılmadığımı gösterdi sağ olsun.
    doğum gününü kutluyorum doğal,içten güzel yürekli insan.