şükela:  tümü | bugün
  • herkesin hayali. belki kilo verme kısmı değil de isteğini yiyip icerek ve sigarayı birakma sonrası iştah açılmasına rağmen kilo almamanın bir yolu var, en azından kendi tecrübelerime dayanarak buldum.
    (bkz: ip atlamak)

günde en az yarım saat bu sporu yaparsan vücut yağ depolamaz demişti spor hocası bi arkadaşım. harbiden de bu spora başladıktan sonra yeme içmede hiç kismadigim halde hiç kilo almadım. keşke bi de diyet olayına girseydim de göbekten de tamamen kurtulsaydım diye düşünüyorum ama yaşam tarzima aykiri bi şey. hem antakyali biri için cehennem azabı rejim, kalori hesabı falan. ne demek beyaz un rafine seker yok? ben canım istediğimde künefe, oruk, kömbe yemeyeceksem uzun yasasam ne olur yaşamasam ne olur. neyse konuya dönersek evet efendim
    ip atlamayı düzenli bir spor haline getirirseniz kalori hesabı yapmadan kilo alma derdinden kurtulursunuz. şu sayaçli ipler var, kac kere atladığınızı falan gösteriyor, her yerden 5 liraya tedarik edebilirsiniz. öyle spor salonlarına dünya para harcamaya da gerek yok düzenli spor için. öptüm kis bye.