şükela:  tümü | bugün
 • ucz markalı ucuzluk marketlerinin eski sahibi mehmet fatih saraç'ın zengin semtlerde kuracağı, app üzerinden verilen siparişle eve ürün getiren market modeli. sanırım getir.com'a rakip olacak.

  ilk şubesini batı ataşehir'de açmış bile.
 • getir.com bunun yanında ne ki? batı ataşehir gibi macro center'dan carrefoursa gurmelerden migroslardan geçilmeyen bir yerde aynı ürünleri onlardan daha ucuza dakikalar içerisinde eve servis yapan bir uygulama. getir.com'da ki fahiş fiyatlarla karşılaştırılmamalı bile bence. şuan sanırım sadece pilot bölgede kullanılıyor. fiyatlarını, hızlarını ve kalitelerini korurlarsa ve yayılırlarsa rakipleriyle bambaşka bir sektör oluşabilir
 • ilk siparişimi az önce elime aldığım uygulama. teslimat ücreti istemediği gibi fiyatlar sıradan bir markette ödeyeceğiniz kadar, gayet uygun. bu şartlar altında eve teslim uygulamalar içinde kesinlikle ilk tercih olacaktır bundan sonra benim için.
 • faaliyetlerine son vermeyip yenilenme aşamasına giren oluşum bugün müşteri hizmetlerinden arayıp ilk müşterilerimizden olduğunuz için size haber vermek istedik yenileniyoruz döndüğümüzde sizin gibi ilk müşterilerimize hediyelerimiz olacak diyip uygulamadaki adresin teyidini aldılar

  getir gibi soyguncu bi oluşum varken yenilendikten sonra yaygınlaşıp piyasayı domine etmelerini istiyorum adres teyidinden de bir hediye gelirse editlerim *
 • anladığım kadarıyla bu böyle evde şu eksik bu eksik deyip de küçük siparişler için değil bayağı bayağı büyük market alışverişi için kullanılacak bir yer.

  davet kodu buldum ve denedim. ilk deneyimim hızlı ve kolay oldu. hayırlı olsun diyoruz.
 • nasıl ki basılı gazeteler yavaş yavaş yok olacak, nasıl ki televizyonun yerini yavaş yavaş online cihazlar alacak… işte markete gidip alışveriş yapma olayı da aynı bu şekilde yakın gelecekte son bulacak.

  bunu gören girişimciler bir bir piyasadaki yerlerini alıyor ve ortalık gittikçe daha da kızışacak belli. kimin kazandığı beni pek ilgilendirmiyor ben aldığım hizmete bakarım. (bkz: iyi oynayan kazansın)

  istegelsin’e gelirsek eğer: app ara yüzünden sipariş oluşturma bölümünün rahatlığına, siparişleri yollama sürelerinden ürün çeşitliliğine kadar her şeyiyle uğraşılmış görünüyor, gördüğüm birkaç hata var ama pazara sağlam girmiş gibi duruyorlar. umarım sonradan bozmazlar.
 • kurucusunu taniyorum. yeni nesil , dijital kafali adamlar yapiyor.
  dun arkadasim davet kodu verdi. denedim. guzel. her sey var. daha da artacakmis cesit.
  büyük süpermarket fiyatlarından farklı değil.
  taze meyve sebze de supermarketlerden daha kaliteli olsun diye ugrasiyorlar.
  market alışverişi için senelerdir sanal market kullanıyorduk ve alternatif olmaması can sıkıcıydı. şimdi bu konuda güçlü bir alternatif geliyor. migros sanal marketin iş modeli, her mağazadaki görevlinin siparişi telefonla alıp çırak ile gönderen bakkal modeline çok benziyor.
  ayrı bir ürün kataloğu ve stok takibi olmadığı için ne bulabilirse getiriyor.
  ama şimdi karşılarına perakende sektörünün duayenlerinden birinin kurduğu tamamen digital bir girişim geliyor. sanal marketin, işi zor:)
 • test aşamasında olan market alışverişi uygulaması. davet kodunuz varsa teste katılabiliyorsunuz. daha önce bunu yapan bir uygulama görmemiştim, helal olsun…marketlerden getiriyorlar diye düşündüm ama kendi depoları varmış. meyveler fiyat ve kalite olarak macro seviyesinde. diğer bütün ürünler normal market fiyatlarında ve güzel kampanyalar yapmışlar. benim dikkatimi en çok ortak alışveriş listesi özelliği çekti. istediğin kişi ile paylaşıyorsun listeyi, herkes bir şey ekliyor oradan sepete… baya kolaylık olmuş. (bkz: spotify ortak liste.)
 • davet kodu bulup teste hemen katıldım ve denedim tabi… ben tek bir konudan bahsedicem, sebze ve meyveler aşırı iyi geldi! benim online market alışverişi yapmamamın en büyük sebebi meyveyi sebzeyi seçemiyorsun, ezik büzük kötü geliyor siparişler ve paran ziyan oluyor. en sonunda illa markete gidip kendin seçiyorsun meyveni sebzeni. istegelsin beni bu konuda şaşırttı. o kadar taze ve o kadar düzgün paketlenmiş halde geldi ki sebze meyveler, umarım hep böyle kalırlar da artık markete gitmek zorunda kalmam.
 • dün itibariyle ilk siparişimi verdiğim, çok da memnun kaldığım firma. uzun zamandır yoğunluk sebebiyle internetten yapıyorum ev alışverişlerini. sebze meyve tazeliği üzerine ciddi sıkıntılarım vardı. istegelsin reklamını görünce onları da bir deneyeyim dedim. teslimat zamanında, meyve sebze de taze geldi. seninleyim istegelsin!