şükela:  tümü | bugün
188 entry daha
  • (bkz: ender görülen sjw duyarları)

t: olmayan rezalettir.
  • ben z kuşağına laf edince beni linç ediyorsunuz alın size z kuşağı. twitter biosunda var. iaal'17. inşallah bu iaal, istanbul atatürk anadolu lisesi değildir. yemin ediyorum y kuşağıyla iyice laçkalaşan eğitimli genç, bunlarla daha da laçkalaşacak.

rezalet uyduracağım, ünlü olacağım diye kendilerini paralıyorlar.

marketler gayet açık hanımefendi, böyle şeyler görmek istemiyorsan dışarı çıkıp, markete gidip o pedini kendin alacaksın, kasiyerden de poşet istemeyip bottle flip yaparak sokakta gezerek evine gideceksin.

yeter.
  • tüm sağlık-hijyen ürünleri bu şekilde ayrı paketlenip getiriliyorsa tamam. ama bu ayrı ve iç göstermeyen pakette getirme olayı aralarında kadınbağının da bulunduğu "bazı" ürünlere özelse, orada duracaksın arkadaş.

daha birkaç gün önce yazmıştım: (bkz: medeniyetsizlik göstergesi küçük detaylar/#116571013)

kadınbağının gizlenmeye çalışılması medeniyetsizlik göstergesidir. kadınbağı almak veya kullanmak utanılacak bir şey değildir. siz bu utanılacak bir şey gibiymiş gibi davrandıkça veya öyle davrananlara göz yumdukça, toplumdaki çarpık algıları yeniden üretmiş oluyorsunuz.

bir sözüm de, bu tweet'i atarak istegelsin'e tepki gösteren kadınla dalga geçen diğer kadınlara gelsin... toplumumuzda kadınların cinsellik algısı ve cinsiyet bilinci, erkeklerinki kadar çarpık ve zayıf. bu durum, kadının kadına cinsel ayrımcılık uygulamasına dek varıyor. böyle örnekleri görünce ciddi anlamda moralim bozuluyor. okulda matematik gibi önemli bir ders olarak mı okutursunuz, televizyonlarda didaktik programlar mı yayımlarsınız, artık ne yaparsanız yaparsınız ama bu ülkede insanlar ciddi bir cinsellik eğitiminden geçirilmeli kesinlikle.
  • --- spoiler ---

herkese ilan etmek zorunda mısın...mis gibi paketleyip göndermişler kullan gitsin, aybaşı kaprisini sevgiline/eşine yap, ortamı kirletme.

bir twitter yorumu
    --- spoiler ---

bazı değerleri zamanla kaybediyoruz, televizyon ve internet yeni duygu ve düşünceleri ortaya çıkardı.
  • çok afedersiniz ama rezaletinizi silkeleyeyim.
    getir'den prezarvatif isteyince, onu da iki ayrı poşete koyuyorlar.
    biz de ne twit atıyoruz ne de başlık açıyoruz ooww bunlar çüküme ne demek istiyorlar diye.

tanım: ilgi bekleyen 1 adet işsizin, firmanın yaptığı nezaketi iş edinmesidir.
  • olmayan rezalettir. sırf firmaya haksız yere laf atıldığı için destek olmak adına ped sipariş ettim. kağıt havlu yerine kullanıcaz artık napalım.
  • kadınım.
    bence olumlu bir durum. sonuçta bu benim özelimdir. öyle ulu orta marulun, domatesin yanında pedimin görünmesini de istemem.
    ha görünse de olur. ona da takılmam. ama düşüncelilik etmişler işte, bunun üzerinden duyar kasmaya ne gerek var?! bi sakin...
  • isteme o halde,git bimden al, madem adamlarin hizmetini begenmiyosun
    ay ilgi cekcem begeni alcam,duyar kascam
  • oo yine ped üzerinden viral.
    aynı başlık faaliyete başladığında getir için de açılmıştı
    (bkz: getir'in kadin pedini ayri pakette gondermesi) şimdi getir'in geldiği yere bak.

bravo valla aynı reklam stratejisi hala tutuyor *
    embesil hödükler tabii ki bunu anlamıyor, kadınlara sayıp sövmeye devam ediyor, ee 70 iq, onlar da haklı*
  • çığıran cahil feminist zırvasıdır.
    bunların slogan atmaktan içleri kurumuş aldırmayın.
204 entry daha