• ortada ciddi bir rezalet olmasa da direkt teslim yapılırken pedlerin saklanmasını gerektiren bir durum da yoktur.

geçmişte marketlerde pedler kağıda sarılarak müşteriye verilirdi. artık bunların aşılması lazım gerçekten.
  • bakın ben ped kullanıyorum.

rezalet olmayan durum.
  • ya amk insanlar kendini ne kadar önemsiyor ve nankörleşiyor anlamıyorum. özellikle kadınlar bilhassa kalabalığa hitap edenler. sokayim pedine neymiş saklamamaliymis, alel ade taşımak istemiyor belkide adam sana ne amk. okudukça cahillesen, herseye ulaşabildikce yokşullaşan başka bir millet yok bu bizim zevzekler kadar.
  • herkese ilan etmek zorunda mısın...mis gibi paketleyip göndermişler kullan gitsin, aybaşı kaprisini sevgiline/eşine yap, ortamı kirletme. ama kezban duyarın başarılı oldu ve konuyu ekşi sözlük başlık açtı ya artık daha fazla takipçin olacak ve şu an aybaşı olduğunu bütün dünya biliyor. aybaşı olman ya da bu ürünlerin böyle paketlenmesi utanılacak bir şey değil ama senin bu yaptığın düpedüz (bkz: iş güzar) lık
  • erkekler kadınları gördüğünde durup selam verdikten sonra “amınız olduğunu ve yaklaşık ayda bir kez kan geldiğini biliyorum ve bunu normal karşılıyorum” demeli. yoksa kadına şiddet sayılmalı.
  • istegelsin virali olabilecek olay veya kurgu.
  • kimse sizin fizyolojik dünyanızda yaşadıklarınizla ilgilenmiyor hersey de olduğu gibi feminizmde de çıtayı en üst seviyere çıkardık şükürler olsun.
  • abartı duyar kasma.
  • an itibariyle gündem'in birinci sırasında olan boktan başlık.
  • ben z kuşağına laf edince beni linç ediyorsunuz alın size z kuşağı. twitter biosunda var. iaal'17. inşallah bu iaal, istanbul atatürk anadolu lisesi değildir. yemin ediyorum y kuşağıyla iyice laçkalaşan eğitimli genç, bunlarla daha da laçkalaşacak.

rezalet uyduracağım, ünlü olacağım diye kendilerini paralıyorlar.

marketler gayet açık hanımefendi, böyle şeyler görmek istemiyorsan dışarı çıkıp, markete gidip o pedini kendin alacaksın, kasiyerden de poşet istemeyip bottle flip yaparak sokakta gezerek evine gideceksin.

yeter.
hesabın var mı? giriş yap