şükela:  tümü | bugün
 • istanbul anadolu 5. sulh ceza hakimliği'nin istek istanbul eğitim hizmetleri a.ş.'nin talebi üzerine verdiği 17.01.2018 tarih ve 2018/744 d.iş sayılı kararı uyarınca bu başlıkta yer alan içeriklere erişimin engellenmesine karar verilmiştir.
 • (bkz: oha)
 • çok saçma, bu tarz olayların üstü kapatildikca katlanarak çoğalıyor.
 • iddiaya bile tahammül olmayan memlekette cinsel taciz de kimsenin umurunda olmaz, sonra kendi kendimize dövünürüz "vaaay bu insanlar ne zaman böyle pedofil oldu?! vaay çomarlar!! vaay kimsenin de sesi çıkmamış!?! cık cık cık!!" diye.

  hukukun da desteği ile sözlük tarihinin utanç sayfasına geçmiş bir ört pas başlığıdır...
 • mahkemenin neye dayanarak engellendiğini merak ettiğim başlık.
 • üst edit: olaydan neredeyse 2 yıl sonra gelen mesajlarla haberim oldu. daha önce paylaştığım fotoğraflar dahil bütün içerik silinmiş/sildirilmiş.

  şöyle bir haber linki kalmış, paylaşmamıştım. iyi ki paylaşmamışım da silinmemiş. haberlerin erişime engellenmesi, hatta sildirilmesi ne yazık ki bizleri şüphede bırakıyor. daha önceki görüşlerim değişmedi; eğer bu haber gerçeklik yansıtmıyorsa ve haber sitesinin yaptığı açıklamayı istek vakfı yapmadıysa kendilerinin başlıktan entry sildirip haber engellemek yerine resmi bir açıklama yapması, kendilerini aklamaları hususunda daha etkili olacaktır. böyle olunca gizlenmeye çalışan şeyler olduğunu düşünüyor insanlar.

  --- orijinal entry ---

  basit bir google aramasıyla ulaşabildiğim iddiadır. haberin paylaşıldığı haber sitesini ilk kez görüyorum ancak haber ilgili okulun yaptığı bir açıklamayı da barındırıyor. başlığın sildirilmesi sanırım olayı gündemde tutmamız gerektiğinin bir kanıtı niteliğinde.

  ilgili haber

  not: önceki entryimi başlığa 2 entry girmemek için sildim. zaten bu entry de onunla başlıyor.

  edit: bazı yazar arkadaşlardan haber linkinin mahkeme kararıyla yasaklandığına dair mesajlar aldım. haberin ekran görüntülerini aşağıya bırakıyorum. eğer bu haber gerçeklik yansıtmıyorsa ve haber sitesinin yaptığı açıklamayı istek vakfı yapmadıysa kendilerinin başlıktan entry sildirip haber engellemek yerine bir açıklama yapmasını rica ederim.

  1
  2

  edit2: @ittin bittin gönderdi. iki yeni haber daha varmış.

  1
  2
  --- orijinal entry ---
 • superhaber.tv dışında pek de haber bulunumayan iddia. bütün mecralarca araştırılmalı, hatta mustafa hoş'a ulaştırılabilirse süper olur.

  1
  2
  3
  4
 • (bkz: superhaber.tv) sitesini incelediğinizde görüyorsunuz ki, (bkz: ahaber)
  (bkz: yeniakit)
  (bkz: stargazetesi)
  (bkz: aktroll)
  (bkz: akit) gibi, yalanı iftirası bol bi (bkz: haber sitesi) gibi duruyor...
 • daha fazla ilgi görmesi gereken bir başlık.
 • muhafazakar etiketli bir okul olsaydı şimdi buralar hep doluydu...