• evet gençler çift antrenman atıyordum 2 hafta önce. ve bu 1 ay kadar devam etti. salonum 24 saat açık (bkz: loca fitness) sabah 6 kalkıyordum, 6 45 / 6 50 gibi salonda olup 1 saat civarı antrenman atıyordum, ordan iş. akşam 8e doğru eve geliyordum 8 ile 9 arası alarm kurarak 1 saat yatıp, yine salona gidiyordum 10 buçuğa doğru evde olup direk duş ve yatak. bildiğin 1 ay devam ettirdim sonra tek antrenmana düştüm tekrar. yeter ki iste. bahane yaratma. her şey oluyor bedelini ödedikten sonra.

not : yaş 36.
  • ben yapamıyorum. çok zor iş.
  • dövüş sporu ise en doğru sermek tercih eden kişidir. bütün günün stresini atmak için daha mükemmel bir yöntem olamaz, kesinlikle tavsiye ederim.
  • işten çıkınca koşa koşa eve gidip, 9 buçuk 10 gibi sızan bir insan olarak çok özendiğim olaydır. insanlar kendine vakit ayırıyor, ben uyuyorum. yaş 26 ama sorsan 60
  • bugünden başlayarak yaptığım şey,eve gelince de derse oturuyorum.dopamin güzel bir hissiyat veriyor insana.
  • üstüne kardiyo ve yüzme ile makineye dönersiniz.

çok yorulduğunuz günlerde ise ağırlık vs çalışmayın sadece hafif kardiyo yeterli. kalbinizi yormayın.

insanın yüzünü güldüren etkinliktir.
  • son 2 ay disinda devamlı yaptığım hobi
  • bunu yapan kişi hayatı seviyordur. :)

not: hayatı sevin :)
  • spordan çıkıp işe gitmek daha iyidir.
  • 2 aydır her perşembe salı yaptığım olaydı. fakat iki haftadır bıraktım
hesabın var mı? giriş yap