• o iş bizim ülkemizde eğreti duruyor.is yerine mobinge uğra,köle gibi çalış, haftasonu da çalış,üç kuruşa talim et,iş güvenliğin olmasın...uzar gider. eee bir de kalk üzerine spora git. olmaz bu iş.
  • yanlış yapan kişidir. spordan önce eve gidip protein ağırlıklı bir yemek yedikten sonra spora geçerse daha verimli sonuç alacaktır.
  • 7 aydır yoğun şekilde yaptığım eylem. 102kg dan 81 kg a düştüm. şu anda kas kazanımı ile yani definasyon süreciyle uğraşıyorum. sanırım bir bağımlılık oldu artık, bir süre yapmazsam depresyona giriyorum.
  • bu başlığı görmesem, 7 yıldır yaptığım eylemi hatırlamayacaktım. kendim için ne kadar önemli bir şey yaptığımı tekrar fark ettirdiniz. teşekkürler sözlük:)

şimdi söylersiniz;
    yok zaman ayıramıyorum, öyle bir şeye gerek var mı?var, kardeşim var.
    kilonuzdan tutun, beden ve zihin sağlığınız için yapmanız gereklidir. gereksiz insanlarla vakit geçirmektense, spor salonuna gitmeyi tercih edin!..
  • ya ben de sporla ilgili başlıklara entry girmek şöyledir efendim böyledir demek istiyorum.

sonra aklıma spora başlayalı daha iki hafta olduğu geliyor. susuyorum:(

neyse seneye görürsünüz ulan sjsjs
  • çok yorucu bir işte çalışmıyorsanız gayet iyi oluyor
  • spordan çıkıp işe gitmek varken ne bileyim çok avam geldi. olmadı. sporun da bir duruşu olmalı.
  • işten sonra yorulurum diyenlere tavsiyemdir, asıl spor yaparak yorgunluğunuzu atarsınız. spor yaparken ne dert kalır ne tasa. görsel

(bkz: lift heavy be happy)
  • pamuk ipliğine bağlı aktivite.
    geçen aya kadar yapıyordum iki gün üşendim kopuş o kopuş.
    neyse sanırım yaza kadar yine başlarız
  • her daim özendiğim ve takdir ettiğim insandır. başarılarının devamını dilerim.
    umarım yüce rabbim bir gün bana da bu azmi verir amin.
hesabın var mı? giriş yap