şükela:  tümü | bugün soru sor
 • sabahın köründe kalkıp üşenmeyip mesai öncesi kendini hırpalayan insandır. bunlar arasında her ne kadar dalga konusu olabilse de işyerine kendi yemeğini, haşlanmış lapa, yağsız tuzsuz haşlanmış tavuk veya kırmızı et gibi yiyecekle gelenler mevcuttur.kendilerine bakarlar vesselam.gıpta edilen insanlardır.
 • sabah 9'da mesaisi başlayan bir iş için 7'de kalkması yeterli olan insandır. güzel bol proteinli bir kahvaltı, sonra güzel bir spor, daha sonra güzel bir duş ya da ufak bir havuz - hamam - jakuzi keyfi ve sonra güne zinde ve mutlu başlamak.
 • imkanı varsa şanslı insandır; yoksa manyak mıdır, niye zorluyodur.
 • emeklilikte sağlam ve sağlıklı olup yaşamak isteyen insandır.
 • ben'dirim..

  her sabah 7'de kalkar doğruca spor salonuna gider 15 dakika koşar, 15 dakika yüzerim..

  sonra eve gider, taze sıkılmış portakal suyumu ve kızarmış ekmeğin yanında tuzsuz beyaz peynirimi ve organik bilumum kahvaltılıklarımı yerim.. asla çay içmem.. sonra arabama atlar, güneş gözlüklerimi takar, üstü açık aracımda püfür püfür işimin yolunu tutarım.. bizim holding sabahları yoğun olmaz.. toplantılar falan.. ceo, cfo, coo, cto falan toplanır genel ekonomik konjonktürü falan tartışırız.. stratejiler, misyon, vizyon falan..

  öğleden sonra 4 gibi işten çıkar, ekseriyetle boğazda arkadaşlarımla balık yer, sosyalleşirim.. eve gelince aile fertleri, aynı sosyal statüden diğer insanlar, dadı falan oturur hoşbeş ederiz.. akşam ya bir kokteyl ya bir açılış.. arkadaşlarım bana behlül der..

  vay arkadaş.. 6'da kalkıyorum, servise zor yetişiyorum.. kahvaltım ya tost ya full margarinli poğaça.. günün ilk kahvesi ve sigarası ekseriyetle aç karnına.. trafikte hergün 3 saatim geçiyor.. işyerinde mokoko.. sabah sporu hea.. şaka gibi..
 • sabah 8.30 - 17.30 , 18.00 - 21.00 y.lisans dersi sebebiyle aksayan spor programımı kurtarmak icin düşündüğüm hede. sabah 6 bucukta baslaasam idmana 7 bucukta dolmusa binsem yetisirim gibi ama o iş günü nasıl gecer bilmiyorum.

  tabi bir de farklı bir beslenme programı oturtmak lazım bu durumda, işin %60'nın beslenme olduğunu göz önüne alırsak.
 • özenilen insan tipi.spor candır.
 • evde p90x yapan en güzel duyguların insanıdır.
 • kas çalışmasından bahsediliyorsa profesyonel iş hayatında varolamayacak insan modeli. sabah hayvan gibi spor yapıp işe gelirsen o işten verim falan alınmaz. çok vasıfsız bir işte çalışıyorsundur bir ihtimal olabilir, yarı uyur vaziyette yaparsın işini. yok abi ben spordan sonra çok verimli çalışıyorum diyorsan da o antreman dünyanın en hafif antremanıdır. kandırmayın olm gençleri.