• zordur. imkansızdır demiyorum ama çok zordur. düzenli yapanlar ( bak düzenli dedim, en az bir sene yani ) nasıl motive oluyorlar anlamıyorum. benim şahsi rekorum haftada 2 den 3ay diye hatırlıyorum. işe gitmek için sabah 8 de yola çık akşam 7 de işten çık, bir de üstüne cardio, mekik vs. zor arkadaş zor.
    eve koşu bandı alsan, şehir hayatında o daha da zor oluyor,; gürültü patırtıdan dolayı. ayrıca evrimde geçiriyor. paraya yazık yani.
    en iyisi çalışmamak. dolce vita yani. bu yazı hoşunuza gittiyse bir de bunlar var :

(bkz: seksten sonra spor yapmak)
    (bkz: içtikten sonra spor yapmak)
    (bkz: uzun aradan sonra spor yapmak)
    (bkz: akşam yemeğinden sonra spor yapmak)
  • 2 haftadır yaptığım ama sınırlarımı zorlayan aktivite.

zaten yorucu bir işte çalışıyorsanız - masa başında bile olsa - sonrasında 1.5 - 2 saate yakın spor yapmak insanı çok yoruyor hatta sıkıyor başta.

ama tempoya alışınca kendinizi daha zinde ve mutlu hissettiğiniz hissettiğiniz kesin. işte tam da bu yüzden devam etmeye kararlıyım.
  • herkese tavsiye ettigim aktivitedir. spor , üstüne sauna siniri stresi alır götürür. böyle pamuk gibi olur insan. devamlılık icin motivasyon şarttır yalnız.
  • iyi bi spor salonunda kendinizi paralayana kadar eve gidip sızmanızı sağlayacak aktivite. hele bir de uyumakta zorluk yaşıyorsanız...
  • günlük 400 kalori yakarak normal öğünlerime fazladan yemek katma zevkini bana bahşeden süper olay.
  • zihinsel olarak zor fiziksel olarak insanı iyi hissettiren bir aktivitedir.
  • bugün iş çıkışı gerçekleştireceğim aktivite.

edit: bugün iş çıkışı gerçekleştirdiğim aktivite.
  • iş olmadığı için gerçekleştiremediğim aktivite. sülalem rahat amına koyayım sabah kalkıyorum yapıyorum oh.
  • iki aydır yapmaya çalıştığım fakat bir türlü rutine oturtamadığım olay. (bkz: evlilik)
  • bir süre sonra zulme dönüşen aktivite. bir de oradaki kaslı abileri ve güzel vücutlu ablaları görünce hayattan soğuyorsunuz. lan 36 yaşındaki vatandaşın kolu benim bacağım kadardı. (tamam çok abarttım ama 50 cm vardı sanırım.)
hesabın var mı? giriş yap