şükela:  tümü | bugün
  • zuhal topal'ın sunduğu evlilik programında yaşanmış içimi burkan olay. yav reyting için mi yapıyorsunuz bunları? cidden adama içim acıdı. olum hep söyledim yine söylüyorum. şu geçenlerdeki çocuk gibi çıkıp trolliyelim şunları.

izlerken oradaki kızın '' siz olsanız kızınıza kabul eder miydiniz ''böyle bir şeyi'' diye çığırıyor. nasıl bir şey ulan şerefsiz? kabul etmezsen insan gibi kabul etmiyorum de.

bayılma videosu

edit: az önce girilen entry'yle birlikte kontrol ettim de evet geçenlerde korcan'ın trollediği kız işte bu. heralde intikamını alıyor erkeklerden.
  • düşüş şekli itibarı ile rol olmadığını düşünüyorum.

yalnız damat adayının durumu biraz kötüleştiği için düşme ihtimaline karşı bir görevli kendisine eşlik ediyor ama buna rağmen adam ağaç gibi devriliyor. senin gibi görevli olmaz olsun diyoruz tabii.
  • (bkz: olur öyle)

edit: oha, özelden sırf ailemi de işin içine katarak küfreden 10'dan fazla arkadaş var(şimdi tam saymadım).

öncelikle belirtmeliyim ki; entryi ailemden bağımsız olarak yazdım. o yüzden bu konuda ki bütün sorumluluğu üzerime alıyorum.

ve küfür ya da hakaretlerle tahrik olan birisi de değilim malesef. keşke olsaydım ama olamıyorum, gülesim geliyor, küfürleşmemizi mahkemeye taşıyacak olan arkadaşımız varsa baştan belirtmek istedim.

tüm bunların dışında, küfretmeden çocuğun(damat adayı) duygularıyla alay ettiğimi düşünen arkadaşlarımız olmuş/kendince bi' yargıya ulaşmış ya da klişe sorularından sormuş. onlara cevap verme gereği bile duymadım/duymayacağım, o yüzden duyar(!) kasan arkadaşlarımız buradan pek bi' ''skill'' alamayacaklar. hayır, bu kişilerin hem düşünebilme kabiliyeti yok hem de sürdürülebilir bir eylemleri yok. oysa sövene sen de sövüyorsun ve ortaya bir 'sinerji' çıkıyor, eğlenebiliyorsun. bu dangozlarda o da yok.(bu arada varlıkları küçük göremediğim için, onlarla 2li diyaloga girmeden; kimseyi önyargı ile küçümsemem ya da alay ve gerçek manada hakaret etmem. 2 dk düşünebilseniz, kendiniz de bu duruma vakıf olabileceksiniz ama işte, düşünme eylemi standart donanımla gelmiyor sanırım)

sonuç olarak; bu gidişata bir süre son verelim istiyorum. yazıyı okuyup geçelim lütfen. çok dert ederseniz de entry'i oylayabilirsiniz. ama hesabı henüz özel mesaja kapatmak istemediğimden dolayı, sizden birlik ve beraberliğe en çok ihtiyaç duyduğumuz şu günlerde birazcık sükunet (bu da nasıl yazılıyor bilmiyorum) bekliyorum. çünkü yine malesef 'henüz kale aldığım bir uğraş değil sizinkisi. sanırım değerinizi ileride anlayacağım.'
  • o kiz once donup bir kendine baksin dedirten olay. halbuki damat adayinin da eli yuzu duzgun. adam düsünce de kilini bile kipirdatmadan oturmaya devam ediyor bir de.
  • garibanın garibana yaptığı zülmü, zengin garibana yapamaz diye sözü vardı cem yılmaz'ın. onu akla getirmiştir.
  • lan istemek zorunda değil, beğenmek zorunda değil elbet. ama istememenin de bir adabı var allahın görmemiş kaşarı. elektrik alamadım de, anlaşabileceğimizi düşünmüyorum de. reddedeceksen de insan gibi reddet.

"hayır asla asla, asla hayır, sen kızına kabul eder misin böyle bir şeyi" denir mi lan, bir insanın yüzüne böyle bir şey denir mi öküzün doğurduğu ha?
  • kezban diye adlandırılan arkadaşların en göz önünde bulunan örneği olduğunu korcan cinemre'yi seyredecez diye öğrenmiştik bu battaniyenin. bu tip videolar sayesinde de gittikçe daha bi beliren gerçek olarak tekrar karşımızda "gelin adayı selin".
  • bu ağız yapısına sahip kızlar beni hep yoruyor.

karşında at var ve biraz sonra mısır püskülü yiyecek gibi.

arz talep meselesi durumlarda genelde böyle tv'den seçimlerde olasılıkları hesaplamamış damadın bayılması.
    bütün hayatın uluorta olduğu yerde o kızın sana iyi davranacağını nasıl kesin olarak değerlendirirsin.