şükela:  tümü | bugün
 • bu kızlardaki daha iyisini bulurum özgüveni nereden geliyor bilmiyorum ama "senden daha iyisini de bulurum" diyene söyleyeceğiniz şey kısa ve net olmalı: "siktir git!" *

  bakın tecrübe konuşuyor, bu insandan uzak durun. size ve ilişkilerine böyle bakan biriyle beraber olmaya 1 dakika bile devam etmeyin. pişman olursunuz. devam ediyorsanız da, "sen daha iyilerine layıksın", "sorun sende değil bende", "iyi ki varsın" ve hatta "aşkım şarjım az kaya beni bırakacak sabah ararım" mesajları almaya hazır olun.
 • istese gerçekten sizden iyisini bulacaktır. tabi bulamayadabilir. kim bilir ne yaptınız da kız böyle bir şey demiştir. ama sonuç olarak hala sizinle birliktedir ve bu da sevginin göstergesidir.
 • imrendiğim kız. ondaki öz güveni deli gibi kıskanıyorum. iyisini bulmuş demek ki. daha iyisini de bulacağına inanıyor. ben hiç bulamadığımdan, o raddeye ulaşmam imkansız. ki zaten öyle de demem. olanla yetinmek lazım. arsızlık iyi değil.
 • bulamadığı için sizinle birliktedir.
  sizden daha iyisini bulabiliyor olsa zaten sizinle birlikteliğini sürdürmez.

  hoş, siz de daha iyi birini değil, daha farklı birini bulduğunuzda multi-partnerizmi yaşayacaksınız nasıl olsa. biriniz nitelik biriniz nicelik odaklı sadece.

  ilişkilerinizi bu gerçeğin bilincinde olarak yaşayın. sizden daha iyisini bulabilmesi halinde gideceği gerçeğinin. karşınızdaki insana bu bilinç ışığında, ona göre bir değer verin. daha azını veya daha fazlasını değil.
 • istesem senden daha iyisini bulurum derken şunu anlatmak istiyor. ben senden daha iyi birini buldum ama o beni kabul etmedi. el mahkum sana kaldım ama yakında tekmeyi yersin. şu an sadece hayatımdaki boşlukları doldurmak ve seni pet gibi sevmek için tutuyorum.
 • senin iyi oldugunu zannediyor, bu da olumlu
 • 'bul, götüne sokarsın' denilmesi gereken kızdır. madalya takılacak zanneder. ciğdir. (bkz: hodri meydan)
 • bulunca napar? napar? götüne sokar
 • sersem, kompleksli bir erkeğin anlayamayacağı serzeniş.

  kadın bir erkeğe neden gözdağı verir? yeterince ilgi ya da kıymet görmediği için olabilir mi? belki beklediklerini bulamadığı için. erkeğin görmezden geldiği şeyleri fark ettirmek için.

  bu doğru bir serzeniş midir? hayır. ama erkeğin canını yakmak isteyen her kadın bunu söyleyebilir. canı yanan can yakar. erkeğin durup düşünmesini, bir türlü anlatamadığı şeyleri farketmesini bekler. erkeğin tepkisi ise acımasızdır. çünkü kimse karşılaştırılmaktan hoşlanmaz. "ahmet çok çalışkan. çok başarılı. sen de öyle olabilirsin." demek gibi aşağılama cümlesidir bu. kişiyi olduğu gibi değil de olmasını istediği kişiye bürünürse kabul göreceği anlamını taşır.

  ama bence en güzeli, bir kadın bir erkeğe hiç böyle aşağılayıcı cümleler kurmadan, gerçekten umduğunu bulduğu kişiye kavuştuğunda asilce terketmesidir.
 • siktir git bul o zaman diyerek 90 a vole şeklinde şutlanması gereken kadındır.