şükela:  tümü | bugün
 • millete eş cinsel olduğu iftirası atan bir orospu çocuğu. evet tam anlamıyla orospu çocuğu.

  kendisi eş cinsel olduğu halde eş cinselliği aşağılama amaçlı kullanmakta. yani eşcinselliğin savunulamayacak iğrenç bir şey olduğunu dolaylı yoldan kabul ediyor.

  kendisi ile olan mesajlaşmalarımızda, herhangi bir fikir savunması yapmak yerine yine attığı iğrenç iftiralara devam etti. karakteri de en az savunduğu şeyler kadar mide bulandırıcı.

  kendisine de dediğim gibi sen ve senin gibiler bu iğrençliğinizde iyice boğulursunuz umarım.
 • kürt diye bir ırk olmadıgını kendini kürt sanip kürt ırkcısı hdpye oy verenlerin kürt degil arap ermeni fars türk kırması oldugunu iddia eden yazar. kürt diye birsey yoktur kürtler ortadogu devletlerini bölmek icin emperyalistler ve fasistler tarafindan sonradan olusturulan yapay kirma bir topluluktur demiş.
 • herkese eş cinselsin diye iftira atan aşağılık şerefsiz.

  acilen uçulması gerektiğini düşündüğüm ekşisözlük platformuna yakışmayan sözüm ona yazar.
 • kadın taklidi yapan alter ego sahibi bir (bkz: harun abi)
  tüm cinsel tercihlere saygımız var ama bizden uzak durmalarını istemekte hakkımız. buraya fikirlerimiz paylaşmaya geliyoruz, mide bulandıran tacizlerinizi okumaya değil.
 • (#79119120) suçun bireyselliğine aykırı olarak, erkekler kadınları öldürüyorlar temalı içerik üreten ve halkın bir kesimini bir diğer kesimine karşı kin ve düşmanlığa tahrik etme gayesi güden bir ajan olma ihtimali yüksek.
 • (#79122654) türkiye’deki kadın cinayetlerinin (o da ne demekse) arasındaki bağlantıyı ve ortak yanı bir zahmet açıklamasını beklediğim provokatör, muhtemel ajan. bence tek ortak noktaları kadın cinayeti diye bir şemsiye altına sokulmaları. yoksa her biri münferit.

  neredeyse erkekler örgütlü olarak cinayet işliyorlar, planlı ve kasıtlı bir şekilde halkın bir kesimini öldürüyorlar diye başlayıp işi soykırıma falan götürecek. paranoyak mıdır, paranoya tetiklemeye mi çalışıyor n’apıyorsa artık. bir de erkeklik hırsı, sorumluluk ve ahlak falan ölçüyor, neyle ölçtüğünü bilemiyorum. erkekliğimi rüyasında mı nerede gördü onu da bilmiyorum.
 • akp'li bir troll. özelden reis yol yaptı, imf'e borç verdik zırvaları çekilecek türden değil.
  (bkz: engelle)
 • bazen bir yazari takip edeyim derken, yanlislikla, o yazar hakkinda yazilan basligi takip ediyorum. sonra ne zaman birileri ergen gibi o yazara laf soksa haberim oluyor.

  ("bu bilgi gercek hayatta ne isime yarayacak?" kafasina karsi, her bilginin kiymetli olduguna inanan bir adam olarak, bu inancimi sorguladigim nadir anlardandir)

  dolayisiyla, bu hanimefendiye de ne zaman laf sokulmus, hakkinda ne dedikodu yapilmis aninda ogreniyorum. cok gururluyum.
 • müslümanları böcek gibi gören anlatmaya tanım bulamadığım ama hakikaten sevmediğim şahsiyetine üzüldüğüm insan.

  açın bakın entrylerini ne demek istediğimi anlarsınız.