şükela:  tümü | bugün
  • kendisi eş cinsel olduğu halde eş cinselliği aşağılama amaçlı kullanmakta. yani eşcinselliğin savunulamayacak iğrenç bir şey olduğunu dolaylı yoldan kabul ediyor.

kendisi ile olan mesajlaşmalarımızda, herhangi bir fikir savunması yapmak yerine yine attığı iğrenç iftiralara devam etti. karakteri de en az savunduğu şeyler kadar mide bulandırıcı.

kendisine de dediğim gibi sen ve senin gibiler bu iğrençliğinizde iyice boğulursunuz umarım.
  • kürt diye bir ırk olmadıgını kendini kürt sanip kürt ırkcısı hdpye oy verenlerin kürt degil arap ermeni fars türk kırması oldugunu iddia eden yazar. kürt diye birsey yoktur kürtler ortadogu devletlerini bölmek icin emperyalistler ve fasistler tarafindan sonradan olusturulan yapay kirma bir topluluktur demiş.
  • herkese eş cinselsin diye iftira atan aşağılık şerefsiz.

acilen uçulması gerektiğini düşündüğüm ekşisözlük platformuna yakışmayan sözüm ona yazar.
  • akp'li bir troll. özelden reis yol yaptı, imf'e borç verdik zırvaları çekilecek türden değil.
    (bkz: engelle)
  • bazen bir yazari takip edeyim derken, yanlislikla, o yazar hakkinda yazilan basligi takip ediyorum. sonra ne zaman birileri ergen gibi o yazara laf soksa haberim oluyor.

("bu bilgi gercek hayatta ne isime yarayacak?" kafasina karsi, her bilginin kiymetli olduguna inanan bir adam olarak, bu inancimi sorguladigim nadir anlardandir)

dolayisiyla, bu hanimefendiye de ne zaman laf sokulmus, hakkinda ne dedikodu yapilmis aninda ogreniyorum. cok gururluyum.
  • müslümanları böcek gibi gören anlatmaya tanım bulamadığım ama hakikaten sevmediğim şahsiyetine üzüldüğüm insan.

açın bakın entrylerini ne demek istediğimi anlarsınız.
  • bekaretini belçika'da kaybetmiş. ben demiyorum kendi diyor:

(bkz: #79408710)

lukakuysa geçmiş olsun kardeş.
  • acınası bir yazar ucube sınıfından.
  • lan nick altına kolay kolay yazmam ama, bunun kadar beyinsiz bir yazara da kolay kolay denk gelmiyorum, o yüzden yazacağım.

yunanistan'ın türkiye'yi ele geçireceğine garip bir şekilde inanmış bir beyinsiz.
  • başlık altıma gelip bana eşcinsel iftirası atan bir yavşak. uçurulması dileğiyle.