şükela:  tümü | bugün
  • yazarların başlık altına gelip eşcinsel iftirası atan hatta çocukları hedef alan bu aşağılığın uçurulması için başlattığım kampanya. bunlar eşcinsel iftirası attığı yazarlardan sadece bir kaçı.

bir çok iftira;
    (bkz: #79166076)
    (bkz: #78927546)
    (bkz: #79184804)
    (bkz: #79166213)
    (bkz: #79166145)
    kendisi ayrıca ironik olarak eş cinsel olduğu halde eş cinselliği aşağılama amaçlı kullanmakta.

türkiye'nin haritadan yok edilmesi gerektiğini savunması: (bkz: #80025998)

edit: ayrıca türkleri barbar diye nitelendiren isntanbul'un yunan olmasını savunan bir faşist olduğunu gösteren entry'leri de var. böyleleri nasıl sözlükte barınabiliyor anlamıyorum.
  • entrylerine baktım da arkadaşın, kendisi türk düşmanı, istanbul'un türklere ait olduğunu kabullenemeyen bir yunan faşisti. hayallerle yaşayan bir asalak. ama yine de uçmasın.
  • fikirlerini beğenmediği her yazarın nick altına "eşcinsel" yazan, kansız bir orospu çocuğu. uçurulması gerek çünkü sözlük formatını bozuyor.
  • (#78693236) milletin nickaltına eşcinsel olduğu iftirası/yalanı atmaktan başka gayesi olmayan bir yazarımsının sözlükten uçurulması için destek verdiğim kampanya.

hem eşcinsel olacaksın hem de entrylerini beğenmediklerinin altına eşcinsel yazıp iftira atacaksın. nasıl eşcinsellik böyle bilen aydınlatsın.

ayrıca kendisiyle mesajlaşmalarımızda aileme laf uzatacak kadar alçak birisi olduğunu gördüm. resimleri gerekiyorsa yayımlayabilirim.

böyle adilerin sözlükten uçurulması sözlüğe nefes aldıracaktır. umarım yönetim bu başlığın farkına varır.
  • bu şerefsizin acısı 1453'e dayanıyor. ege'den yunanistan'a doğru yüzerse rahatlayacağını düşünüyorum.

bunu da uçurmuyorsanız indirin kepenkleri.

edit:

duyarcılar da gelmiş. düşünce ve fikir özgürlüğünü kavrama sorununuz var sizin. başkasının alanına müdahale e-de-mez-sin! senin özgürlüğün, başkasının özgürlüğünü kısıtladığın anda bi-ter!

kaldı ki bu helenist çomar açıkça bölücü fikirler besliyor. sikerim sizin empatinizi de sempatinizi de. yine küfür ettirdiniz bana lanet olsun.
  • bu yazar uçurulmazsa kimse uçurulmaz diyerek desteklediğim kampanya. nasıl bir yaratıksın sen ne yaşadın da böyle oldun acaba.
  • belli ki ülkeden, memleketten, ülke insanında sıtkı sıyrılmış bir yazar.

iftira atıyorsa bir yaptırımı olmalı elbet. ama uçurulmaktan ziyade, derdi nedir anlatsa ve dinlense, haklı mı haksız mı ona göre karar verilse daha doğru olur kanaatindeyim. belki de kendince son derece haklı olduğu yönleri vardır.

onu uçur, bunu uçur nereye kadar? ülkece zaten uçuyoruz, dünyanın gelişmiş
    ülkelerinin çoğu bizi defterlerinden zaten uçurmuş. birbirimizi uçurmadan önce en azından bir dinlesek?

edit: bu olmamış hakikaten: https://eksiup.com/efdf2e42f22
  • yunan faşisti ve homofobik ama denilen doğruysa bir yandan da eşcinsel (nesin lan sen?) bu yazarımsının uçurulması gerekmektedir.
    (bkz: yazık sakat galiba)
  • bana da yazmış ibne nick altına. ulan 5 aylık oğlumdan ne istersin pezevenk. tanım:gereksiz ilgi çekmeye çalışan trol bir pezevenk